adcov.com

Jak zapobiec infekcji Sinus grzybicze

Jak zapobiec infekcji Sinus grzybicze


Grzyby są organizmami żywymi, które są w stanie produkować własne jedzenie. Przetrwać przez absorpcję składników odżywczych z obszarów zajmowanych. Kiedy atakują ludzkie ciała, zwłaszcza te z niskim układu immunologicznego, mogą stać się szkodliwe. Po inhalacji, te grzyby mieszkają na nosowych i zatok, gdzie rozmnażają się i żywią się jego membranowych okładzin. Małe otwory wokół membrany są wykonane, jak karmić, zatrzymując śluzu i zapobiegając draining.To zapobiegać grzybicze zakażenia zatok, zastosować następujące środki bezpieczeństwa:

Instrukcje

Jak zapobiec infekcji Sinus grzybicze

1 zachować właściwą higienę zachować zdrowe środowisko.

2 Dodaj mnóstwo warzyw i owoców w diecie. Te zawierają antyoksydanty, które chronią organizm przed infekcjami.

3 Weź witaminy codziennie, aby wzmocnić swój układ odpornościowy.

4 pić dużo wody i soków owocowych, które są bogate w witaminę C

5 Unikaj napojów alkoholowych. Może zawierać toksyny grzybowe (mikotoksyny), które sprawiają, że podatne na infekcje grzybicze.

6 Miejsce filtry elektrostatyczne na grzejniki i klimatyzatory. To pomaga w oczyszczaniu powietrza, którym oddychamy, usuwając w powietrzu alergeny grzybicze.

7 Jeśli są podatne na reakcje alergiczne, nie narażać się do pyłów, dymu papierosowego i innych zanieczyszczeń, aby utrzymać jam nosa i zatok zdrowy.

8 Pamiętaj, aby myć ręce, zwłaszcza po dotknięciu monet lub rachunki, uzgadnianie z innymi lub wykonywania pracy stoczni.

9 Włączenie codzienne ćwiczenia z technik oddechowych. To jest nie tylko dobre dla płuc, ale także stymulują krążenie powietrza i oczyszczanie zatok, aby zachować je w zdrowiu.

10 Zmniejszenie stresu jak najwięcej. Stan umysłu oraz promuje dobre zdrowie.

Wskazówki

  • Jeśli grzybicze zapalenie zatok jest pozostawione bez leczenia poważnych powikłań, które mogą mieć wpływ na oczy i mózg.
  • Jeśli objawy utrzymują się nawet po leczeniu, należy skontaktować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli występuje obrzęk twarzy i przewlekłe bóle głowy.