adcov.com

Jak zapobiec Epicanthal Fałdy

Krotnie epicanthal lub "kołtun palpebronasalis" jest skóra powyżej górnej powieki, która biegnie od nosa do brwi. Ta fizyczna cecha jest normalne dla osób pochodzenia azjatyckiego. Skórki pasuje wśród innych grup etnicznych, mogą być dowody genetycznej lub zaburzenia psychicznego. Aby zapobiec epicanthal fałdy, u pacjentów innych niż pochodzenia azjatyckiego, spróbuj tych porad.

Instrukcje

1 kształcić. Dowiedz się, jak to możliwe, dlaczego epicathnal fałdy występują zwykle w Azji, ale nie w innych grupach etnicznych. Poproś rodzinę o swojej historii medycznej. Epicanthal fałdy są zawsze widoczne u osób z zespołami takimi jak Turner, w dół lub Williams.

2 zapobiec wystąpieniu choroby genetycznej lub alkoholowym zespołem płodowym. Kobiety, które są w ciąży lub planują zajście w ciążę nie powinny pić alkoholu, a także należy skonsultować się ze specjalistą lub poradni genetycznej, zwłaszcza jeśli historia choroby w rodzinie jest oczywiste. Istnieje wiele testów medycznych, które pomogą Ci określić, czy epicanthal fałdy są prawdopodobne.

3 Pobierz badania lekarskie i USG. Jeśli jesteś w ciąży, inne regularne badania lekarskie. Podczas badania USG, lekarz może zajrzeć do rdzenia nieprawidłowości. Może to być możliwe do stosowania w leczeniu nienormalnego tego rodzaju, aby zapobiec epicanthal fałdy później. Inne zaburzenia fizyczne specjalista może szukać brakuje lub misshaped kończyn, wady serca lub nieregularne rozwój mózgu.

4 Zapytaj swojego lekarza o zabiegu. Czasami ludzie epicanthal fałdy i nie ma wiele można zrobić, aby im zapobiec. Porozmawiaj z lekarzem na temat chirurgicznego "korekty". Zapytaj o wolny podwójnej powiek lub VM plastyką. Jeśli nie ma dowodów z rodziny lekarskiej lub zaburzenia genetyczne, lekarz może cię skierować do terapeuty, zanim zgodzą się zrobić operację.

Wskazówki

  • Dowiedz się więcej o "medelian genetyki."
  • Nie należy pić alkoholu podczas ciąży. Alkoholowy zespół płodowy może sprzyjać wystąpieniu epicanthal fałdach powiek.
  • Turner i zespół Downa są spowodowane zbyt mało lub zbyt dużo chromosomów.
  • Interracial potomstwo może mieć epicanthal fałdy.