adcov.com

Jak zapobiec chrapaniu

Czy jesteś chrapie? Jeśli twój partner jest stale narzekają chrapania, może to być czas, aby spojrzeć na ten problem dalej. Chrapanie może być kłopotliwe dla Ciebie i spowodować brak snu dla bliskiej osoby. Po ocenić przyczynę chrapania, można w końcu naprawić, aby odzyskać trochę ciszy i spokoju podczas snu.

Instrukcje

1. Skoncentruj się na wykonywaniu i utraty wagi. Twoja dieta może znacznie wpłynąć na swoje ciało na wiele sposobów. Połączenie ćwiczeń, utraty wagi i jedzenia prawo może pomóc oddychanie w nocy. Unikaj jedzenia dużych posiłków tuż przed snem.

2 Zmień pozycję snu lub powierzchnię leżysz na. Stanowisko, że jesteś może śpi powodując chrapać więcej. Spanie na boku jest lepsze dla chrapiących niż na plecach i brzuchu, ponieważ oddychanie jest łatwiejsze. Jeżeli powierzchnia, że ​​śpisz na sprawia, że ​​chcesz spać na plecach i brzuchu, a nie z boku, może chcesz zmienić swój sypialny ale najpierw wypróbować inną poduszkę.

3 Rozważmy korygowania obrażenia lub chorobę. Każda nieprawidłowość w obszarze nosa może przyczyniać się do chrapania, takie jak złamane nosa. Możesz udać się do lekarza, aby pomóc rozwiązać ten problem. Migdałki i migdałki mogą być powiększone i kolejno co pracujesz ciężej oddychać podczas snu. Zobacz ucha, nosa i gardła. Nawet przeciążenia będąc chory może być winien, ale to powinien odejść jak Ci lepiej.

4 powstrzymywać się od przyjmowania leków lub picia alkoholu. Jeśli brać leki lub pić alkoholu, może to być relaks można zbyt wiele czasu na odpoczynek w czasie, a tym samym powodując chrapać w nadmiarze. Unikaj alkoholu przed snem.

5 Sprawdzaj bezdechu sennego. To jest poważny problem z oddychaniem, że tylko lekarz może zdiagnozować i leczyć.

Wskazówki:

  • Skontaktować się z lekarzem dla najlepszych opcji.