adcov.com

Jak zapobiec Airbag Burns

Poduszki powietrzne są wielkim atutem dla przemysłu motoryzacyjnego w pomaganiu, aby zapobiec lub zmniejszyć szkody poniesione w wypadkach samochodowych. Poduszki powietrzne mają na celu uzupełnienie konwencjonalnych ograniczeń, takich jak pasy bezpieczeństwa, a działają jak bufor dla twardych części samochodu takich jak kierownicy. Poduszki powietrzne są wielki wynalazek, ratowania życia i zmniejszenie wagi urazów w wielu wypadkach samochodowych. Jednak, poduszka powietrzna nie jest wolny od wszelkich wad. Na przykład, oparzenia poduszka powietrzna są częstym skutkiem ubocznym wyzwolona poduszka podczas wypadku. Ten artykuł zbada jak zapobiec oparzeniom powietrzna.

Instrukcje

1 Noś swój pas. Jeśli są ograniczane swoim pasem bezpieczeństwa, nie będzie tak blisko do poduszki powietrznej podczas instalowania, co daje mniejsze szanse, aby dostać poduszka powietrzna spalić. Pas pomoże nie przesuwać do przodu tuż przed katastrofą.

2 Upewnij się, że masz 10 cali (25 cm) między centrum mostka i na środku kierownicy. W ten sposób, w przypadku odpalenia poduszki powietrznej, będzie miał mniejsze szanse na trafienie jesteś na tyle twardy, aby spowodować poduszka powietrzna spalić.

3. Unikaj kuląc się lub opierając się o drzwi samochodu. Jeśli to zrobisz, masz dużo większe szanse na poduszki powietrznej płonącego Cię, gdy jest stosowana.

4 Nosić długi rękaw koszule i zachować części ciała pokryte. Jeśli naprawdę chcesz, aby uniknąć oparzenia powietrzna, można pokryć całą skórę tak, że poduszka powietrzna nie ma kontaktu ze skórą podczas instalowania. Pozwoli to zachować przed poparzeniem.

5 Unikaj noszenia odzieży syntetycznej. Gorące gazy poduszki powietrznej, może rzeczywiście spowodować ubrania do stopienia się do ciała i spowodować oparzenia. Nosić włókien naturalnych.

6 napędu w samochodach na nowsze modele poduszek powietrznych, gdzie otwory wentylacyjne są na górze worka. Starsze poduszki powietrzne zostały źle zaprojektowane tak, aby otwory wentylacyjne z samej poduszki powietrznej zostały umieszczone tam, gdzie ramiona kierowcy są w pozycji godzina dziesiąta i godzina druga. Oznacza to, że gdy odpalenia poduszki powietrznej, gazy uciec tam, gdzie ramiona są i można palić. Nowszych modeli powietrzna są dostosowane do tego, ze otwory w górnej części worka.

7 Pobierz pojazd, który ma system poduszek powietrznych drugiej generacji, które rzeczywiście dostosowuje poduszki powietrznej w oparciu o wielkości człowieka i pozycji w pojeździe!

8 Sprawdź, czy poduszka powietrzna jest w stanie gotowości do pracy. Możesz mieć przeglądu pojazdu w tym okresowo. Niektóre samochody mają nawet światła, które przychodzą, kiedy poduszka powietrzna nie działa. Jeśli odpalenia poduszki powietrznej nieprawidłowo, istnieje większa szansa na ciebie coraz rannych lub spalone.

9 Place dzieci poniżej 13 lat na tylnym siedzeniu pojazdu. Ponieważ są one mniejsze, dzieci będą bardziej narażone na bezpośredni wpływ, poduszki powietrznej i może być częściej rannych i spalone przez poduszki powietrznej podczas instalowania.

Wskazówki:

  • Można uzyskać poważne oparzenia lub jakiś rodzaj obrażeń od poduszki powietrznej, ale rozważyć alternatywę: o śmiertelnym wypadku lub poważnego uszkodzenia wyniszczające. Poduszki powietrzne są warte mniejsze urazy mogą powodować.
  • Upewnij się, że poduszki powietrzne w samochodzie są utrzymywane i działa prawidłowo. Jeśli poduszka powietrzna nie działa, to nie zostaną odpalone podczas dostać się do wypadku.