adcov.com

Jak zaplanować Konwencję Biznes

Jeśli nie zaplanowaliśmy konwencję biznesowego przed, to może wydawać się nieco skomplikowane. Wybór właściwej lokalizacji, w kolejce catering i marketingu imprezy zajmuje dużo czasu. Plus, musisz zdecydować, czy koordynator impreza będzie kierował projektem, lub jeśli będziesz rozwiązania na własną rękę.

Instrukcje

1 Określić cele konwencji. Lista oczekiwania: preferowana grupa docelowa, czego się spodziewać uczestnicy zyskać konwencji i własne zwrot z inwestycji.

2 Sprawdź, czy będziesz partnerem z koordynatorem imprezy. Jeśli nie zaplanowaliśmy konwencję biznesowe, to warto zainwestować w planowania zdarzeń, które specjalizuje się w konwencji biznesowych. Zlokalizuj tych specjalistów poprzez lokalny komory lub przez Departament Handlu Stowarzyszenia Event Planner (patrz źródła). Tych ładować na dwa sposoby: w procentach całkowity koszt imprezy lub stałą opłatą na podstawie zakresu imprezy.

3 Wybierz miejsce na konwencji biznesowej. Czy używasz planowanie imprezy lub będzie to sam musisz wybrać miejsce. Dla większej konferencji, sprawdź się z lokalnym centrum konferencyjne. Dla małego wypadku lokalnym community college lub izby commerce centrum konferencyjnego, powinny być wystarczające.

4 głośniki bezpieczne dla Twojego przypadku. Głośniki powinny obejmować również szanowanych specjalistów w zakresie odsetek, które spełniają swoje cele konferencji. Kontakt stowarzyszenia zawodowe w branży. Na przykład, jeśli planują konferencję marketingową, kontakt Stowarzyszenie Marketingu na amerykańskiej liście renomowanych prelegentów. Można również kierować autorów dotyczące Twojej przedmiotu mówić.

5 Ustaw harmonogram wydarzeń. Po wybraniu na miejsce, podpisane umowy z dostawcami i uiszczeniu zaliczki, nadszedł czas, aby zaplanować harmonogram imprez konferencyjno-biznesowy. Ten schemat będzie szczegółowo kiedy konferencja rozpocznie czasy ojczysty podczas konferencji i innych ważnych szczegółów.

6 Zadbaj o wyżywienia. Większość klubów ma zalecenia dla zaspokaja. To sprawia, że ​​dbanie o jedzenie o wiele łatwiejsze. Wywiad kilka, i porozmawiać o tym, co trzeba: podstawowe orzeźwienie usługa, na lunch i kawę i herbatę podczas porannej odprawy.

7 Market konwencję biznesowego. Jeśli planujesz konferencję wewnętrznej, marketingu obejmie ulotek i korespondencji e-mail do docelowych jednostek biznesowych. Zawierać datę RSVP, dzięki czemu można śledzić liczbę uczestników, aby sfinalizować plany. Jeżeli konferencja zostanie skierowana do lokalnych właścicieli firm lub organizacji zawodowych, pracy z działów kadr i liderów biznesu, aby promować to wydarzenie za pośrednictwem publikacji i stron internetowych.

Wskazówki:

  • Zrób listę kontrolną. Pomoże to utrzymać zorganizowane.
  • Śledź płatności dla dostawców. Większość wymaga upfront kaucji i płatności końcowej dzień imprezy. Mieć wykonane sprawdza, i umieszczone w kopertach przed wielkim dniem.