adcov.com

Jak zapewnić wspaniałą obsługę klienta w domu ustawienie Opieki Zdrowotnej

Prace domu opieki zdrowotnej jest satysfakcjonującej kariery zawodowej, ale ze względu na miejsca pracy będącego domu klienta, istnieje wiele wyzwań w zakresie świadczenia usługi. Domu każdy klient będzie miał wyjątkowe okoliczności i wyzwania. Musisz być elastyczny, przy zachowaniu ścisłego zbioru zasad.

Instrukcje

Jak zapewnić wspaniałą obsługę klienta w domu ustawienie Opieki Zdrowotnej

1 Bądź profesjonalny. Mimo, że miejsce pracy jest w domu danej osoby, należy zachować profesjonalizm. To nie znaczy, że nie może być przyjazny, ale trzeba zachowywać się tak, jakby byli w innym miejscu pracy. Może to być kuszące, aby zaprzyjaźnić się z klientem, ale również może prowadzić do niezręcznych sytuacji późniejszych w stosunku pracy.

2 Pobierz do pracy na czas. Nie zakładaj, że ponieważ osoba jest w domu, możesz pokazać się kilka minut za późno i nie będzie miało znaczenia. Traktuj pracę sam tak jak w typowym biurze. Twój klient, i ewentualnie innego opiekuna, są, aby pokazać się gotowy do pracy w określonym czasie, liczy na was.

3 przewidywanie potrzeb klienta. Jeśli masz rutyny i wiesz potrzeb klienta pomoc idzie do łazienki w określonym czasie dnia, zaoferuj pomoc, zanim pyta. Niektórzy ludzie czują się zakłopotani, czy oni zawsze muszą prosić o pomoc. Jesteś tam, aby pomóc, więc staram się być na szczycie zadań przed zapytał je zrobić.

4 Bądź cały czas zaplanowanego. Nie zakładaj, bo jest inny członek rodziny lub opiekun nie, że jesteś wolny, aby wyjść. Potrzebują czasu na odpoczynek, więc nawet jeśli są one po prostu siedzieć, to nie znaczy, że nie są potrzebne.

5 Trzymaj się swoich obowiązków. Nie dopuścić klient lub ich rodziny, aby skorzystać z was. Jeśli nie jesteś pewien, czy zadanie jest coś, jesteś odpowiedzialny za, skonsultuj się ze swoim przełożonym. Niech klient i rodzina wiedzą, co Twoja praca obejmuje i nie pozwolić im mówić cię do dodatkowych obowiązków.