adcov.com

Jak zamówić Pończochy Jobst

Pończochy Jobst są noszone przez ludzi z zmęczonych, Achy nóg, jak również tych, z obrzękiem, żylaki, niewydolność żylna, owrzodzenia żylne, obrzęk limfatyczny i zakrzepicy żył głębokich. Mają one zastosowanie kompresji gradientu do nogi, aby poprawić krążenie. Te pończochy są dostępne jako skarpetki spodni i podkolanówki długości, udo-wysokich i rajstopy. Możesz zamówić pończochy Jobst czystej lub w różnych kolorach kryjących. Przed złożeniem zamówienia pończochy Jobst, uzyskanie prawidłowych pomiarów określonych części ciała i określić swoje potrzeby kompresji.

Instrukcje

1 Działanie wokół kostki tuż nad kostką i nagrać ten pomiar w calach.

2 Działanie wokół największej części swojej łydce. Przejdź do Krok piąty, jeśli planujesz zamówić skarpety. Kontynuuj do kroku trzeciego, jeśli masz zamiar zamówić udo-wysoki pończochy.

3 Działanie wokół największej części uda. Przejdź do Krok piąty, jeśli planujesz zamówić udo-wysoki pończochy. Przejdź do kroku cztery jeśli planujesz zamówić stylu Jobst rajstopy pończochy.

4 Działanie wokół pełnej części bioder.

5 Określić ilość kompresji potrzebne do stanu, który waha się od łagodnego do bardzo twardy. Skonsultuj się z lekarzem, aby upewnić się, wybrać odpowiedni poziom kompresji.

6 Kontakt z firmą, która sprzedaje pończochy Jobst ze swoimi pomiarów i ilość kompresji potrzebne. Firma wybrać może pomóc zakończyć online lub zamówienia telefoniczne. Według strony internetowej Jobst, firmy, które sprzedają te pończochy obejmują Pomoc węża Store (numer telefonu: 1-800-515-4271), na nogach (numer telefonu: 1-877-846-4600) i obniżone Pończochy chirurgiczne (telefonu numer: 1-800-982-0939).

Wskazówki

  • Zmierz swoje nogi wcześnie rano, zanim mają szansę nabrzmiewać.
  • Łagodne pończochy uciskowe mają zwykle od 8 do 15 mm Hg kompresji, umiarkowane kompresji wynosi od 15 do 20 mmHg, firma kompresji wynosi od 20 do 30 mmHg i bardzo twarde kompresji wynosi od 30 do 40 mmHg.
  • Według strony internetowej Jobst, zmęczone i achy nogi są często zwolnione z kompresji 8 do 15 mm Hg, łagodny obrzęk jest zarządzany z 15 do 20 mm Hg, a kompresja kompresja 20 do 30 mmHg jest często używany do żylaków. Ściskanie 30 do 40 mmHg jest często przepisywany na niewydolności żylnej lub zakrzepicy żył głębokich zarządzania.
  • Wymień Jobst obsady co trzy do sześciu miesięcy, kiedy czują się luźniejsze niż normalnie.
  • Pończochy z łagodnym kompresji zazwyczaj nie wymagają pomiarów nóg. Podkolanówki rozmiary używać rozmiar buta do określenia wielkości stada, a rozmiary długość udo-wysoki i rajstopy są na podstawie tabeli wzrost i masa ciała.
  • Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed noszenie pończoch Jobst z kompresji 20 mmHg lub większych, aby upewnić się, że kompresja jest odpowiednio do sytuacji.