adcov.com

Jak Zamień Kontakt

Jak Zamień Kontakt


Jeśli umieścić swoje soczewki w oczy i zauważył, że sprawy nie wyglądają dość dobrze, to jest możliwe, że nie miesza się soczewek. To jest łatwe przełączanie soczewek do prawidłowego oka za pomocą kilku prostych krokach.

Instrukcje

1 Umyj ręce przed dotknięciem soczewek kontaktowych lub dotykania oczu. Jeśli pracujesz nad zlewem, upewnij się, że odpływ jest zamknięty. Jeśli pracujesz nad ladą lub stole, położyć ręcznik na powierzchni złapać soczewki w przypadku spadku jednego.

2 pierwsze Usuń prawą soczewkę. Spójrz w lustro i upewnić się, zarówno z soczewek są na miejscu, w przypadku brakujący obiektyw jest przyczyną zakłócenia wzroku. Po zweryfikowaniu oba obiektywy są na miejscu, zdejmij obiektyw w prawym oku i umieść go w lewym boku obudowy soczewek kontaktowych.

3 Powtórz z lewej soczewki. Usunąć kontakt i umieścić ją w prawym boku obudowy soczewek kontaktowych.

4 soczewki Insert literę właściwym soczewki kontakt, który umieszcza się po prawej stronie na soczewki. Przemyć obiektywu soli fizjologicznej lub roztworu do płukania zaleconego przez lekarza okulisty.

5 opłukać i włożyć lewą soczewkę. Soczewki pozwalają na osiedlenie się na chwilę, zamknij oczy i miga delikatnie kilka razy. Spójrz w odległości i sprawdź, czy twoja wizja jest bardziej precyzyjne z soczewki włączony.

Wskazówki

  • Należy unikać mieszania swoje soczewki, utrzymując je w odpowiedniej stronie obudowy. Oznaczyć spód prawej przypadku obiektywu z małą ilością paznokci lub markerem odróżnić prawej strony od lewej.
  • Umówić się z lekarzem opieki oko mieć soczewki i oczy oceniano, czy przełączania soczewek nie usuwa swoją wizję.