adcov.com

Jak zamaskować swoje uczucia bez utraty kontroli?

Jak zamaskować swoje uczucia bez utraty kontroli?


Maskowanie swoje uczucia, nie jest czymś, co jest wysoce zalecana. Powiedział, że jest czas i miejsce na pewne rzeczy, a jeśli trzeba, aby utrzymać kontrolę w konkretnych sytuacjach, istnieje wiele sposobów, że można to zrobić. Jest to łatwe, aby twoje uczucia uzyskać najlepsze z was; jednak istnieją środki zapobiegawcze, które można podjąć, jak również rzeczy, które można zrobić w tej chwili, aby uspokoić się w dół.

Instrukcje

1 Potwierdź swoje uczucia w prywatnym, kiedy nie musisz się martwić o ich maskowanie. Jest to konieczne do utrzymania kontroli krok. Zacznij przez prowadzenie dziennika. To może pomóc napisać w swoim dzienniku codziennie rano przed wyjściem z domu; będziesz mieć konkretny rynek zbytu dla swoich myśli i uczuć, że można powrócić do w miarę potrzeb.

2 Należy w jasny stan umysłu, tak często, jak to możliwe. Oznacza to, że trzeba dostać wystarczająco dużo żywności, wody i snu. Niedobór któregokolwiek z tych miejscach może przyczynić się do utraty kontroli. Na przykład, trzeba jedzenie na mocy mózgu i energii. Odwodnienia może powodować utratę energii i koncentracji. Deprywacja snu może prowadzić do utraty koncentracji, zły humor i innych rzeczy, które mogłyby kolidować z poczucia stabilności. Kiedy zaczynasz czuć się-z-rodzaju, napić się wody, zjeść jabłko lub zdrzemnąć mocy, aby pomóc dostać się z powrotem na torze.

3 Czy technik i obiektów do Państwa dyspozycji, aby pomóc w zarządzaniu swoje uczucia, gdy jesteś w sytuacjach stresowych. "techniki uziemienia" są proste ćwiczenia, które są przeznaczone do natychmiastowego "ziemi" ci w tej chwili i pomóc uwolnić niepokój. Na przykład, jeśli zaczniesz czuć się przytłoczeni, można wybaczyć sobie i splash niektóre wody na twarzy. Jeżeli praca jest stresująca, zachować mrożone pomarańczowy w zamrażarce w kuchni, i trzymać go w rękach, koncentrując swoją energię specjalnie na drodze pomarańczowy czuje się uspokaja, kiedy trzeba puścić napięcie.

4 Kontakty z uczuć, tak szybko, jak to możliwe, ponieważ są one wyjdzie w pewnym momencie, w taki czy inny sposób. Im szybciej sobie z nimi radzić, tym lepiej. To pomoże Ci pozostać w kontroli i zachowanie innych ludzi z firmy. Jeśli jesteś zły lub zdenerwowany, gdy jesteś w zaciszu swojego domu, skierować całą tę energię w poduszkę poprzez uderzenie lub przytulając ją. Wypracowanie, jak robi kilka pompek lub skoki gniazda, może również pomóc złagodzić stres w tej chwili.