adcov.com

Jak zajść w ciążę Po wazektomii Odwrócenie

Decyzja poddania odwrócenie wazektomii nie jest łatwe. Podczas wazektomii jest dość łatwe, szybkie i bezbolesne, odwrócenia wazektomii jest bardzo przeciwny. Jedynym powodem, dla odwrócenia wazektomii jest począć dziecko. Chociaż operacja odwrócenia jest bolesne, to nie jest w 100 procentach skuteczne. Tylko około 50 procent przejść do ojca dzieci po zabiegu. Z tego powodu ważne jest, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie ciąży. Wiele z tego preparatu odbywa się przed faktem. Jeśli myślisz o odwrócenia wazektomii, ten artykuł pomoże zwiększyć swoje szanse na poczęcie dziecka.

Instrukcje

1 Zaplanuj wizytę płodności ze swoim partnerem przed poddaniem odwrócenia wazektomii. Nie ma powodu, należy przejść przez bolesne procedury, jeżeli istnieje jakikolwiek powód, ty i twój partner ma problemy z zajściem w ciążę w normalnych okolicznościach. Upewnij się, że kobieta ma problemy z płodnością. Jeśli ona ma problemy z płodnością, są jeszcze inne opcje, takie jak spermy aspiracji i zapłodnienia in vitro.

2 Wear zwolennikiem moszny. Te można kupić w gabinecie lekarskim lub trwałego magazynu sprzętu medycznego. Pomagają w procesie gojenia i powinien być zużyty w ciągu 5 lub 6 tygodni po wazektomii odwróceniu.

3 Poczekaj, aż twoje ciało jest całkowicie wyleczona. W przeciwieństwie do oryginalnego wazektomii, odwrócenie ma bardzo bolesny powrót do zdrowia. W rzeczywistości, ostry ból, nadal są odczuwalne w obszarze moszny przez 3 lub 4 dni po zabiegu. To może potrwać kilka tygodni bóle ustępują całkowicie. W tym czasie, angażują się w aktywność seksualną absolutnie nie twój czas, aby umożliwić organizmowi leczyć.

4 bokserów Nosić zamiast majtki Po upływie 6 tygodni czas pooperacyjny ramki. Dzięki temu twoje jądra chłodniej. Chłodnica jądra, typowo wyższe spermy. Podobnie, pobyt z sauny i gorących kąpieli z tej samej przyczyny. Die sperma w gorących warunkach.

5 pić wodę zamiast alkoholu podczas aktywnie starają się o dziecko. Alkohol i kofeina dla tej sprawy, niższa męskiej spermy. Oczywiście, nie trzeba wyeliminować wszystkie alkoholu z diety, ale poważnie cofać, kiedy wiesz, że twój partner jest owulacja.

Wskazówki

  • Wazektomia odwrócenie ukończone w ciągu 10 lat po pierwszej wazektomii są bardziej skuteczne niż te, które dłużej czekać.
  • Nie oczekuj, że ciąża się to od razu. W rzeczywistości, wiele udanych odwrócenia wazektomii działają tylko po 6 miesiącach po operacji.