adcov.com

Jak zachować spokój w Emergency Room

Jak zachować spokój w Emergency Room


Pogotowie jest przerażającym miejscem. Z Gurneys toczenia się, długie kolejki do lekarzy i ogólnie powietrza choroby, atmosfera wewnątrz ER łatwo można stracić zimną krew. Ważne jest jednak, aby zachować spokój, podczas gdy w izbie przyjęć. Tak, wykonaj następujące kroki, aby zachować spokój w czasie wizyty pogotowie.

Instrukcje

1 Kalibracja Państwa oczekiwania. Jedną z rzeczy, które zaburza ludzi najwięcej w ER jest kwota czeka. Nawet stosunkowo niewielkie dolegliwości lub urazy zaczynają się powiększać w swoim umyśle, gdy będziemy czekać wiele godzin po prostu udać się do lekarza. Jeśli chodzi o pobyt spokój trzeba zrozumieć, że czekanie może być wiele godzin do lekarza, ale to w końcu będzie można się leczyć.

2 Zrób coś pożytecznego. Pobyt zajęte jest to dobry sposób, aby zachować spokój w izbie. Jeśli ktoś przyniósł do ER, pomóc tej osobie z form medycznych i oferują przynieść im kawę lub żywność. Jeśli jesteś cierpliwy, sprawdzić, czy ktoś jest w stanie zrobić to samo dla Ciebie, dzięki czemu można podjąć jeszcze jedną rzecz przy głowie, podczas gdy jesteś w ER.

3 Znajdź z drogi, miejsce do siedzenia. Jednym z najbardziej wstrząsających aspektów bycia w ER widzi stały przypływ pacjentów przychodzą i odchodzą. Widząc ludzi z poważnymi chorobami wniesiono i przewożone na Gurneys jest trudne. Czekając, znaleźć przy ognisku lub oczekiwania pokój, który jest z drogi i pozwala się zrelaksować, nie widząc inni pacjenci przychodzą i odchodzą.

4 Sprawdź harmonogram. Część pobytu spokój w izbie polega na wykonaniu harmonogramu, że można działać dalej. Na przykład, można zdecydować, czytać lub oglądać telewizję przez pewien okres czasu, uchylenie określonego czasu w ciągu każdej godziny, aby sprawdzić stan. Dokonywanie mini Harmonogram lubię pomaga w zachowaniu spokoju poprzez zapewnienie Państwu poczucia normalności w bardzo nienormalnym otoczeniu.