adcov.com

Jak zabić wszy bez użycia chemikalia

Jak zabić wszy bez użycia chemikalia


Kiedy ty lub twoje dzieci się wszy, będziemy chcieli, aby się go pozbyć jak najszybciej. Wszy mogą z łatwością przenosić i twoje dzieci nie będą mogły wrócić do szkoły, dopóki nie zabił inwazji. Za pomocą tych metod, aby pozbyć się wszy naturalnie bez użycia środków chemicznych.

Instrukcje

1 Kup słoik majonezu. Marka nie ma znaczenia, ale chcę się na tyle, aby traktować wszystkie strony w twoim domu. Trzymaj majonez z lodówki.

2 Włóż obfitą ilość majonezu na wszystkich częściach włosów. Pamiętaj, aby dostać go za uszami i na karku podczas leczenia.

3 Umieść czepek na włosy po zastosowaniu majonez. Czepek utrzymuje majonez z spływał.

4 Pozostaw majonez na włosy na 1 1/2 do 2 godzin. W tym czasie, majonez głusząc wszy. Po kilku godzinach, opłukać majonez z włosów. Szampon na włosy, a następnie spłukać ponownie.

5 Używaj grzebienia nit przejść przez włosy. Aby uzyskać wszystkie jaja i pozostałych wszy z włosów, trzeba przeczesać każdy kosmyk włosów z nit grzebienia. Możesz znaleźć te grzebienie w każdej aptece.

Wskazówki:

  • Dla bardzo małych dzieci, można w szczególności użyć naturalnych metod zabijania wszy. Wiele chemicznych do usuwania wszy ma ostrzeżeń przed użyciem ich w dzieci w wieku do lat 3.
  • Musisz traktować wszystkich w twoim domu, aby pozbyć się wszy całkowicie. Nawet ci, którzy nie wykazuje oznak wszy może być ukrywanie go.