adcov.com

Jak zabić paznokcia

Jak zabić paznokcia

Zabijanie paznokcia grzyb, który rośnie w i pod paznokcie na obszarze określonym jako "paznokcia", można poprawić wygląd paznokci. Według Fundacji medycznych Palo Alto zakażenia grzybicze paznokci łóżko są częstym problemem. W większości przypadków problem tylko boli paznokcie powodując odbarwienia i łamliwe paznokcie, ale czasami zakażenie może spowodować ból lub innych problemów zdrowotnych, które sprawiają, że zabijając grzybów jest koniecznością.

Instrukcje

• Unikać Strona główna zadośćuczynienie za grzyba paznokci łóżko. Ze względu na dziwne położenie grzyba środki do domu nie działają. Zabijanie paznokcia grzyb wymaga leków, które mają silne składniki anty-grzybicze. Strona główna zadośćuczynienie nie są wystarczająco silne, aby poradzić sobie z paznokcia grzyb.

• Jak najszybciej udać się do lekarza o problemie. Lekarz musi ustalić dokładnie problem. Czy lekarz uruchomić test na gwóźdź aby zapobiec mieszaniu się przyczyną problemu z innego stanu. Zazwyczaj lekarz pobierze próbkę paznokci, takich jak przycinanie paznokci i wyśle go do laboratorium badań różnych infekcji grzybiczych i bakteryjnych. Od zakażenia bakteryjne i grzybicze infekcje wymagają różnych leków, lekarz chce, aby potwierdzić, że problem jest grzybicze. Najprawdopodobniej będzie zakażenie grzybicze na paznokcie, ale są inne problemy, które naśladują zakażenie grzybicze.

• Dostać receptę na odpowiednie leki przeciwgrzybicze od lekarza i brać go zgodnie z zaleceniami. Najbardziej skuteczne leki dostępne są leki doustne, bo te zabije grzyba u źródła. Miejscowe leki są zwykle mniej skuteczne, ponieważ nie osiągną paznokcia. Wiele anty-grzybicze leków dla grzyba paznokci łóżko będą musiały być kontynuowane na miesiąc lub tak. Typowe leki przeciwgrzybicze do paznokci zakażeń obejmują itrakonazol, ketokonazol i flukonazol, które są skuteczne wobec więcej niż jeden rodzaj grzyba.

• Kontynuacja umawianie na leki. Zazwyczaj terminy obserwacji powinny być raz co dwa tygodni lub tak aż lek jest zatrzymana. Lekarz sprawdzi, czy rozprzestrzenianiu się zakażenia, nieskuteczne leczenie i będzie uruchomić testy, aby upewnić się, że lek jest o żadnych szkodliwych skutków ubocznych.

• Poinformować lekarza, jeśli grzyb powtarza się po leki, czy istnieją jakieś skutki uboczne, które sugerują, że lek jest szkody dla zdrowia. Częste działania niepożądane są zwykle łagodne, takie jak bóle głowy lub rozstroju żołądka, ale uszkodzenie wątroby może czasami wystąpić, zwłaszcza podczas picia alkoholu na ten lek. Zawroty głowy, ciemne zabarwienie moczu, zmęczenie i skóra odbarwienia należy zgłosić się do lekarza natychmiast, jak są objawy uszkodzenia wątroby. Również poinformować lekarza, jeśli lek nie działa więc ona ustalić, czy przyczyną jest coś innego. Lekarze często wymagają dalszych termin co najmniej raz po zakończeniu leczenia, zwykle w ciągu kilku dni, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów zdrowotnych.