adcov.com

Jak zabić i pozbyć się pluskiew

Jak zabić i pozbyć się pluskiew


Zarażenia Bed Bug może spanie niewygodne i przerażające. Wbrew nazwie, pluskwy można ukryć inne miejsca oprócz łóżka. Zasłony, poduszki, kanapa i luźne ubrania podłogi lub tapety są wszystkie gościnni środowiska do tego szkodnika. Bed Bug zarażenia zwykle wynikają z podróży lub bliskich zakwaterowanie kwartał, jak koszary, hotele, obozy i apartamentowców. Pluskwy nie stanowią dyskryminacji w oparciu o czystość środowiska, ale mają łatwiej ukrywa się w domach z wieloma bałaganu. Usuwanie pluskwy z domu wymaga podejścia wielowarstwową do eksterminacji.

Instrukcje

1 Vacuum domu dokładnie. Odkurzanie dywanów, mebli i poduszek będzie usunąć niektóre pluskwy powierzchniowych i ich jaj. Uszczelniania zawartości próżniowym w zip-top plastikowej torbie i wyrzucić go na zewnątrz w śmieciach natychmiast.

2 Przesuń wszystkie poduszki i materace, meble na zewnątrz, jeśli zdarzy ci się żyć gdzieś, gdzie temperatury regularnie spadają poniżej 32 stopni Celsjusza. Rozłożone worki na śmieci płaskie na ziemi i umieścić wszystkie meble i poduszki poduszki na górze. Oprzyj swoje materace na pniu drzewa lub z boku domu, a nie płasko na ziemi, w celu maksymalizacji ekspozycji zimnego powietrza. Zostaw swoje przedmioty na zewnątrz, przez co najmniej cztery dni. Temperatury bliżej do 0 stopni Celsjusza będzie jeszcze bardziej skutecznie zabić pluskwy.

3 Umyj wszystkie elementy tkaniny w pralce, w tym zasłon, spódnice łóżko, ręczniki, koce i ubrania. Woda musi być co najmniej 120 stopni Celsjusza, aby zabić pluskwy, więc korzystaj z najgorętszych wody możliwe. Wysuszyć rzeczy w suszarce przez co najmniej 20 minut na dużym ogniu, aby zabić pozostałych pluskwy i ich jaja.

4. Wyrzuć niepotrzebnych mebli. W ciężkim porażenia, upuszczając meble na wysypisku może być jedyną alternatywą. Taśma lub przypiąć znak do elementu, który wyraźnie brzmi: "Czy pluskwy". Znak jest konieczne, by zapobiec niespodziewanie biorąc pozycja porażenia domu na własny użytek.

5 Zastosuj Exterminators chemicznych. EPA obecnie rozpoznaje ponad 300 produktów jako skutecznych metod leczenia pluskwy. Wiele produktów będzie wymagać, aby opuścić swój dom na okres kilku dni ze względu na toksyczność chemikaliów, więc przeczytaj wskazówki dla każdego eksterminacji ostrożnie. Zabiegi chemiczne stosuje się w połączeniu z innymi metodami maksymalnej skuteczności.

Wskazówki:

  • Użyj antybakteryjny żel na ugryzieniami małych dzieci, aby uniknąć zarysowania i infekcji.