adcov.com

Jak wzmocnić Vision z ćwiczenia oczu

Skuteczność ćwiczenia oczu, jako metoda zwiększenia lub poprawna wizja jest nieco kontrowersyjne, z jednostek, takich jak promotorów przejrzysz metody znajdującym się w sądzie na ich roszczeń. Chociaż skuteczność tych ćwiczeń są naukowo udowodnione, jak dotąd, nie ma w praktyce trochę szkoda ćwiczenia oczu na własną rękę, a oni na pewno nie działa, aby przyspieszyć swój spadkowy wizję. Kilka prostych czynności może dokonać praktyka tych ćwiczeń jak najbardziej skuteczny.

Instrukcje

1 Ćwicz swoje ćwiczenia oczu konsekwentnie, dążąc do szkolenia co najmniej trzy lub cztery dni w tygodniu, przez 20 minut lub więcej na raz. Regularna praktyka połączone z off-dni, aby umożliwić organizmowi do odzysku jest kluczem do osiągnięcia sukcesu każdej działalności, więc plan w czasie szkolenia do wywoływania wyników.

2 Trenuj swoje umiejętności poprzez praktykowanie ostrości płynne i szybkie zmiany między obiektami pod ręką i daleko. Usiądź w fotelu z książką otwartą na kolanach. Inicjować wykonywanie przez skupienie się na stronie przed tobą na chwilę, a następnie przełączanie ostrość na obiekcie, który znajduje się daleko po drugiej stronie pokoju (na przykład lampa siedzi na stole, włączyć światła daleko). Nadal przesuwa się tam iz powrotem między bliskich i dalekich obiektów do 20 do 30 sekund bez przerwy, odpoczynku na jedną minutę, a następnie powtarzając ćwiczenia dla w sumie pięć zestawów do 10 "."

3 Podnieś swoje umiejętności, aby szybko odebrać przedmioty z grupy. Stosując tę ​​samą książkę (lub otwarty, tekst ciężki stronę internetową na komputerze), szybkiego skanowania w dół strony, patrząc tylko jednej litery na raz (jak "R" lub "T"). Skanowanie strony, zarówno do przodu i do tyłu, licząc wskaźnika występowania wybranego piśmie tak szybko, jak to tylko możliwe, powtarzając proces na kilka stron, aby dalej zwiększać ostrość wzroku. Dodatkowe darmowe ćwiczenia dostępne w linku poniżej zasobów należą: Oko może się nauczyć.

4 Rozważ zakup komercyjny program, gdy czujesz, że zrobiłeś jakieś postępy w treningu oczu. Chociaż istnieją pewne wątpliwości co do skuteczności tych programów, jeśli okaże się, że praktyka bezpłatnych ćwiczeń powyżej pracuje, aby poprawić swoją wizję, rozważyć inwestowanie w kompletny pakiet.