adcov.com

Jak wzmocnić śledzionę

Śledziona, znajduje się pod klatką piersiową po lewej stronie części tułowia, służy jako główny narządu do trawienia. Śledziona jest odpowiedzialna za transport substancji odżywczych i absorbujące, chroniąc organizm przed zakażeniem i promowanie metabolizm płynów ustrojowych, zgodnie z Boston Health Coach. Z powodu ważnych obowiązków śledziony, ważne jest, aby dbać o ten narząd i zapewnienia, że ​​pozostanie silny i ważnym organem.

Instrukcje

Wzmocnienie śledziony

1 Chew żywności dokładnie. Według Boston Health Coach, żuć od 35 do 40 razy na kęs jedzenia. Pomaga to wzmocnić śledzionę przez ułatwiając organem do dystrybucji substancji odżywczych do jelita cienkiego i grubego. "(Do żucia jedzenie dokładnie) miesza żywności śliną, alkalizuje ją i sprawia, że ​​bardziej harmonijny do śledziony," zgodnie z Boston Health Coach.

2 Weź Goldenseal ziołowy do odwrócenia infekcji bakteryjnych. Zioło wzmacnia śledzionę, tworząc efekt detoksykujący regulować funkcję śledziony, zgodnie z News-Record i Sentinel.

3 Włączenie leczenia warzyw do codziennej reżimu odżywiania. Według Boston Health Coach, jeść szparagi, ogórki, fasola szparagowa, groszek zielony i papryka wzmacnia śledzionę. Pozostałe warzywa, w tym warzywa liściaste i squash pomaga również śledziona stają się silniejsze narządów.

4 Zgodnie z Boston Health Coach, jedzenia ziarna jak jęczmień, ryż i proso wzmacnia śledzionę.