adcov.com

Jak wziąć udział w Gotowanie Dieta makrobiotyczna Class

Jak wziąć udział w Gotowanie Dieta makrobiotyczna Class


Weź makrobiotyczne gotowania i będzie zupełnie nowy sposób jedzenia do domu. Istnieją szanse na studia w trybie online, w centrum, z prywatnym instruktorem lub za pośrednictwem filmu instruktażowego. Po nauczyć się podstawowych umiejętności, będziesz mógł przygotować zdrowe dania z wykorzystaniem metod podpisania niniejszej diety podejścia.

Instrukcje

1 Weź udział w makrobiotyczne klasy, aby dowiedzieć się, jak gotować dla osób z określonych warunków zdrowotnych lub po prostu żyć nowy styl życia. W klasie dowiesz się, jak tworzyć plany menu, jak również odpowiednie krojenie i gotowanie na parze technik stosowanych w makrobiotycznej diety.

2 Czekają na makrobiotyczne obiekcie, aby uzyskać szerszy zakres wyborów edukacyjnych. Z pomocą programu gotowania z pełnym zakresem usług, nie tylko dowiesz się, klasyczne potrawy, ale można podjąć zaawansowane kursy w fizjologii trawienia i gotowania stylów zorientowanych w kierunku cieplejszych i chłodniejszych porach roku. Na stronie Makrobiotyka Ameryki, można czytać informacje o kursie, dowiedzieć się o możliwości studiowania w domu lub zamówić DVD instruktażowe (patrz źródła poniżej).

3 Kup odpowiednie podstawowe kuchni gotować w domu przy użyciu umiejętności, których nauczyli się w klasie. Aby wszystkie warzywa i receptur na bazie zboża, tak widoczne w kuchni makrobiotycznej, musisz zaopatrzyć swoją kuchnię z parowca, duży garnek zupy, szybkowar, patelni sauté i blachy do pieczenia. Ponadto, mają kilka solidne drewniane łyżki w różnych rozmiarach i dobrej herbaty puli.

4 Przygotuj się do jedzenia za pomocą specyficznych technik cięcia z makrobiotycznych kucharzy, takich jak warstwy cebuli w okrągłych loków. Ten rodzaj gotowania pochyla w kierunku przygotowania warzyw przez światła na parze, duszenie i marynowania. Również w makrobiotycznej diety, środków spożywczych są często podawane surowy, ale ogólnie są głównie na parze, sautéed gotowany lub pieczony.

5 Rozważmy staje osobista makrobiotyczna kucharz. Specjalizujemy się umiejętności, jak przygotować codzienne posiłki, żywność firm i bufety i plany posiłków dostosowanych do specyficznych potrzeb zdrowotnych danej osoby. Sprawdź katalog makrobiotycznych ośrodków edukacyjnych wymienionych na Holistic Medicine Resource Center w Internecie (patrz źródła poniżej).

6 Znajdź więcej lekcje gotowania w EcoBusinessLinks.com (patrz źródła poniżej). Tutaj można znaleźć ośrodki, makrobiotyczne dodatkowe lekcje i konferencje. Niektóre ofiary klasy można uczestniczyć zakres od kilku godzin w tygodniu do wielu godzin, kompleksowych programów szkoleń kulinarnych.

Wskazówki

  • Uczęszczać do szkoły, która zapewni Ci narzędzia i mundury, takie jak fartuchy, czapki, gadżety kuchenne i małe noże. Niektóre szkoły poprosić, aby kupić własne materiały, takie jak naczynia i kurtek kucharskich.