adcov.com

Jak wziąć plynny kreatyny

Jak wziąć plynny kreatyny


Kreatyna jest kwas organiczny, głównie w świeżym mięsie, który dostarcza energię do mięśni, gdy mięso jest zużywana. Ciecz kreatyna jest używany przez kulturystów, ciężarowców i niektórych sportowców w celu zwiększenia wzrostu mięśni, zwiększenie siły i wzmocnić mięśnie. Badania wskazują, że kreatyna może pomóc zmniejszyć skutki zapalenia stawów i leczenia choroby Parkinsona i dystrofia mięśniowa, choć obecne badania są niejednoznaczne. Kreatyna jest dostępny płyn w sportowych sklepach towarów, siłownie szkoleniowych oraz licznych stronach detalicznych online.

Instrukcje

1 Spożywać od 20 do 30 g płynnej kreatyny dziennie przez pierwszy tydzień. Miesza się roztwór do soku nie kwasowego lub wody.

2 trwa od 5 do 15 g płynnej kreatyny dziennie Następnie, zaczynając od tygodnia dwóch.

3 spożywać kreatynę około pół godziny przed treningiem szkolenia, aby osiągnąć maksymalne korzyści. Pobyt uwodniony i pić płynów podczas treningu. Wody w organizmie następuje kreatyny w mięśniach szkieletowych, aby zbudować masę mięśniową, więc pobyt uwodniony, zwłaszcza w wysokiej temperaturze, jest bardzo ważna.

4 Uzupełnij płyn kreatyny z dziennej dawki witaminy B-kompleks. Witaminy z grupy B są uważane pomóc kreatyna wchłonąć do tkanki mięśniowej.

Wskazówki

  • Spodziewać się poziomu wolumizujących mięśni jako główny efekt biorąc kreatynę. W badaniach klinicznych, niektórzy użytkownicy kreatyny zgłaszane zyski wagowe prawie 7 funtów w ciągu dwóch tygodniach stosowania suplementu. Korzyści sugerują szybki wzrost tkanki mięśniowej wodą pęcznieje mięśnie reakcji przy kreatyny.