adcov.com

Jak wziąć Fertilaid

Jeśli próbujesz zajść w ciążę, chcesz zrobić wszystko, aby pomóc. Lekarz prawdopodobnie zaleca się rozpocząć biorąc prenatalnych witaminy. FertilAid jest alternatywą do podjęcia prenatalnych witaminy. FertilAid jest bez recepty suplement płodności, który łączy ważne witaminy i minerały jak zapłodnieniem kwasu foliowego z płodnością zwiększenie ziołowych suplementów diety. Promuje ogólnego zdrowia reprodukcyjnego poprzez zachęcanie regularnej owulacji i równowagę hormonalną. Został on stworzony przez ekspertów płodności, Amos Grunebaum, MD.

Instrukcje

1 z lekarzem zanim zaczniesz brać FertilAid, zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek wcześniej istniejące warunki zdrowotne.

2 Upewnij się, że nie jesteś w ciąży przed rozpoczęciem FertilAid. Jeśli podejrzewasz, że jesteś w ciąży, należy wykonać test ciążowy, aby potwierdzić. W przeciwnym razie, zażyciem FertilAid w pierwszym dniu cyklu miesiączkowego.

3 Przeczytaj wszystkie wskazówki przed podjęciem FertilAid starannie. Weź trzy kapsułki dziennie. Kapsułki są dość duże, więc będziesz chciał połknąć z wodą. Zaleca się, że rozłożone dawki, biorąc jedną kapsułkę z każdym posiłkiem.

4 Weź FertilAid codziennie. Nie możesz w pełni korzystać, jeśli wziąć dodatek sporadycznie.

5 Kontynuuj wziąć FertilAid do momentu zajścia w ciążę, a potem przestać go używać.

Wskazówki

  • Nie bierz FertilAid jeśli biorąc Clomid lub innych leków z płodnością. Nie bierz FertilAid jeśli jesteś w ciąży lub karmiące.