adcov.com

Jak wziąć Astragalus Zdrowia

Jak wziąć Astragalus Zdrowia


Astragalus (Astragalus membranaceus) jest powszechnie nazywany mleko lub wyka Huang Qi. Jest członkiem rodziny grochu i pochodzi z północnych Chin. Roślina ta jest stosowana w lecznictwie przez suszenie dużych żółtych taproots roślin, które są od 4 do 7 lat. Następujące kroki pomogą Ci podjąć decyzję, czy skorzystać z tej ziołowy suplement.

Instrukcje

1 Przeczytaj o pierwszym znanym odniesieniem do Astragalus. Shen Nung Chin zaleca jego stosowanie około AD 100 na nocne poty, zmęczenie, utrata apetytu i biegunki. Jest on często stosowany z innymi ziół w tradycyjnej medycynie chińskiej w celu wsparcia systemu odpornościowego, obniżenie ciśnienia krwi i leczenia cukrzycy.

2. Zastanów się wyniki z nowoczesnych badań naukowych. Niektóre badania w USA wykazały, Astragalus przyspiesza odzyskiwanie i wydłuża długość życia pacjentów poddanych chemioterapii i radioterapii.

3 Spójrz na nowoczesnych badań, aby zobaczyć, że nie stwierdzono istotnych działań niepożądanych stwierdzono. Jednak badania kliniczne Astragalus była ogólnie słaba.

4 Weź nie więcej niż zalecana dawka. Astragalus nie posiada istotne informacje dawkowania w zachodniej medycynie. Tradycyjna medycyna chińska zaleca 9 do 15 gramów dziennie, jak herbata. Zalecane może być Nalewka z 3 do 5 ml trzy razy dziennie również.

5 Należy zachować ostrożność podczas stosowania Astragalus z innymi diuretykami. To również może nasilać działanie leków anty-wirusowych, leków przeciwcukrzycowych i leków ciśnienie krwi. Astragalus mogą znosić działanie tłumiące immunologicznych.