adcov.com

Jak wytresować Być Sekretarz Medyczny

Jak wytresować Być Sekretarz Medyczny


Sekretarki medyczne działają w wielu różnych pozycjach medycznych i urządzeń. Jednostka sekretarz przetwarza "zamówień, odpowiedzi pacjentów lekarzy wnioski jak potrzebne i wiele innych obowiązków. Sekretarki medyczne też są zatrudnieni w gabinetach lekarskich i często są odpowiedzialne za cały urząd. Harmonogram ich pacjentów, badań, fakturowanie i kompilacji przebojów. Udaje im zbiory, roszczeń ubezpieczeniowych proces i zamawianie materiałów eksploatacyjnych. Potencjalni sekretarki medyczne musi posiadać sporą ilość wiedzy na temat usług medycznych i administracji, ale musi być w stanie sprawnie wielozadaniowe i mają dobre umiejętności organizacyjne.

Instrukcje

1 Dowiedz się zadań medycznych, które są specyficzne dla medycznych biurach, szpitalach i innych placówkach medycznych. Badanie procedur medycznych rozliczeniowe w odniesieniu do przetwarzania roszczeń ubezpieczeniowych pacjenta w tym terminologii medycznej, kodowania i testowania oraz medycznych kodów uczelni lub kursach procedures.Take zawodowych, które wahają się od sześciu miesięcy do roku, w czasie trwania. Można też spojrzeć na kursy kształcenia na odległość w trybie online.

2 Kompletny biznesu medycznego lub administracji certyfikaty. Sekretarka medyczna musi posiadać szeroki wachlarz umiejętności biurowych i administracyjnych, takich jak wprowadzanie danych, programów finansowych, arkusze kalkulacyjne, edytory tekstu i tworzenie raportów. Sprawdź lokalne szkół biznesowych dla wszelkich typów mogą być nastawione na ustawieniach medycznych.

3 Zdobądź cenne doświadczenie zawodowe, pracując jako recepcjonistka medycznych lub medycznych rekordy urzędnik. Upewnij się, że każdy pracodawca rozumie, że jesteś zainteresowany w promowaniu swojego wykształcenia i że są poświęcone nauce i poruszający się w dziedzinie medycyny. Wysokie-paid sekretarki medyczne wszyscy mają doświadczenie, na które składają się z wielu lat doświadczenia w pracy w branży medycznej.

4 profesjonalnie napisane CV Wyślij do szpitali, placówek medycznych i gabinetów medycznych i dentystycznych w swojej okolicy. Wymień wszystkie swoje edukacji i doświadczenia zawodowego lekarza, wraz z, jak oddany jesteś na rozwijanie swojej kariery. Podkreślić swoje umiejętności organizacyjne, wraz z profesjonalną etykę pracy i zdolność do wielu zadań.

5 Zapytaj o radę stanowiskach biurowych medycznych z każdego, wiesz, w medycynie, w tym lekarza lub personelu biurowego twojego lekarza, także na zalecenia z nikim w dziedzinie medycyny, które znasz.