adcov.com

Jak wyodrębnić Cornflower

Jak wyodrębnić Cornflower


Chabry są piękne, elektryczny niebieski kwiat roczny, że wielu ludzi każdego roku rosną w ogrodach. Można również spotkać bławatka jako składnik preparatów ziołowych, kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry. Według LiveAndFeel.com ", zawiera substancje czynne, takie jak sole tanin i potasu;. Chaber ma właściwości ściągające, słaby diuretyk, gorzki tonik przeciwzapalne i kojące właściwościach" Ekstrakt chaber jest silnym nalewki wykonane z kwiatu i mogą być przygotowywane w domu.

Instrukcje

1 Umyj dokładnie i pozostawić kwiaty do całkowitego wyschnięcia. Będziesz po prostu za pomocą kwiat głowy, bez łodyg.

2 kwiaty drobno posiekać. Główki kwiatowe powinny być rozdrobnione na bardzo małe kawałki, gdy skończysz.

3 Wlać posiekane kwiaty w szklanym słoju. Wlać wódkę do słoika, obejmujące materiał kwiat całkowicie. Nie powinno być 2:58 cali alkoholu powyżej poziomu kwiatu.

4 mocno przykręcić pokrywkę na słoiku. Wstrząsnąć energicznie mieszankę ziołową do dokładnie wymieszać.

5 Pozostawić mieszaninę do moczyć przez cztery do sześciu tygodni w chłodnym, suchym miejscu. Potrząśnij słoik co kilka dni, aby kontynuować wyodrębnianie składników aktywnych z materiału bławatka.

6 Wyjmij słoik z jego powierzchni spoczynku po okresie wygrzewania. Odkręcić pokrywę i za pomocą gazę, przecedzić całość materiału roślinnego się z cieczy.

7 Włóż lejek do ust z was butelek medycyny. Wlać naprężonego cieczy do każdej z butli i szczelnie zamknąć.

8 Przechowywać ekstrakt chaber w chłodnym, suchym miejscu. Należy przechowywać przez okres do jednego roku lub dłużej.

Wskazówki:

  • Jeżeli spożywanie ekstraktu chaber wewnętrznie, skonsultować uwierzytelniony naturopath lub zielarza dla poprawnych dawkach.