adcov.com

Jak wyobrazić sobie Po wazektomii Odwrócenie

Jak wyobrazić sobie Po wazektomii Odwrócenie


Jeśli ty i twój małżonek lub partner chce pojąć po mieli wazektomii, odwrócenia wazektomii jest warte rozważenia. Wskaźnik sukcesu w ciąży po odwrócenia wazektomii jest w zakresie od 40 do 70 procent. Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać przy podejmowaniu decyzji, aby spróbować wyobrazić po wazektomii jest odwrotna.

Instrukcje

1 Dyskusja do urologa o zbiór spermy podczas odwrócenia wazektomii. Jeśli odwrócenia wazektomii nie powiedzie, lub gdy ciąża nie występuje, można użyć zebranych plemników do zapłodnienia in vitro później.

2 Daj mu czas. Większość ciąż występuje co najmniej rok lub dwa po odwrócenia wazektomii. Nie martw się, jeśli rok mija bez poczęcia. Odczekać co najmniej dwa lata przed ich zaniepokojenie, że odwrócenie wazektomii nie powiodło się.

3 Czy współżycie w najbardziej płodnych czasów swojego partnera. Ona może wykresu jej cykle, używać zestawów predykcyjne owulacji lub użyć kombinacji obu. Alternatywnie, można i skonsultować z endokrynologa reprodukcyjnego, aby dowiedzieć się, kiedy najlepszy czas, aby stosunki powinny być oparte na ilości spermy i jej płodności.

4 Rozważmy inseminacji wewnątrzmacicznej, jeśli masz niską liczbę plemników po odwrócenia wazektomii. Procedura ta polega na wprowadzeniu plemników bezpośrednio do macicy partnera, co koncepcja bardziej prawdopodobne.

5 Rozważmy zapłodnienia in-vitro, jeśli odwrócenie wazektomii nie powiodło się. Lekarz może użyć spermy, że urolog zebrany podczas odwrócenia wazektomii lub użyć dawcy spermy.

Wskazówki

  • Porozmawiaj ze swoim urologa temat skutków ubocznych wynikających z odwrócenia wazektomii. Porozmawiaj ze swoim endokrynologa reprodukcyjnego o wszelkich niebezpieczeństwach, które mogą być spowodowane w drodze zapłodnienia in vitro, jeśli zdecydujesz się kontynuować tę opcję.