adcov.com

Jak wymienić Modo Eyeglass Frames

Modo marki siebie jako producenta luksusowych okularów. Podobnie jak inne mody, Modo tworzy nowe ramy modele na bieżąco. Jeśli ramki są stosunkowo nowe - zakupione w ciągu ostatnich dwóch lat - to masz duże szanse na znalezienie dokładnie te same ramki jako zamiennik. Jednak trzeba się o pomoc do sprzedawcy, który sprzedaje Modo, jeśli chcesz soczewki receptę przeniesione do nowych klatek.

Instrukcje

1 Przejdź do sprzedawcy okularów lub biurze optometrii, który sprzedaje Modo okulary. Możesz szukać miejsc w Twojej okolicy, które sprzedają Modo okulary na stronie Modo.

2 Doprowadzić okularów, że potrzeba wymiany klatek z tobą do sprzedawcy. To pomoże ustalić, które kojarzy sprzedaży modelu ramek są.

3 Przejrzyj dostępnych modeli ramek, aby znaleźć swój styl ramki, jeśli urzędnik detaliczny nie jest w stanie zidentyfikować model ramek. Sprzedawca powinien mieć przykłady na wyświetlaczu i może mieć też książkę, aby przejrzeć.

4 Zapytaj sprzedawcę zamówić ramki chcesz. Jeśli potrzebujesz soczewki korekcyjne przeniesione do nowych klatek, a następnie zwrócić się do sprzedawcy o jak ich proces działa w przenoszeniu soczewek. W zależności od modelu ramki i detalista, być może trzeba zostawić aktualne ramki z detalisty do wymiany we własnym zakresie lub ramki, konieczne może być wysłany do producenta.

Wskazówki

  • Jeśli ramki są jeszcze na gwarancji, ale uszkodzony, to może być w stanie uzyskać dostęp do ramek zastępczych za darmo. Trzeba będzie dowód zakupu, aby korzystać z gwarancji.