adcov.com

Jak wymienić ekran kawy prasy

Jak wymienić ekran kawy prasy

Francuska prasa ekspres do kawy filtry oddzielne stałe ziarna z cieczy, jak przechodzi przez miele ekspres do kawy. Być może trzeba wymienić filtr ekranu, aby zmienić ją na mniejsze filtr sito, lub ponieważ jest uszkodzony. Francuska prasa kawy używać filtr ekrany zwykle wykonane ze stali nierdzewnej, ale można kupić z nylonu do osiągnięcia mniejszych sito. Filtr ekrany mają sito większy niż papier kawy filtry, które pozwala więcej osad wejść z kawą, co czyni go bardziej wytrzymałe.

Instrukcje

• Zdjąć stary ekran filtr do kawy poprzez usunięcie pokrywę i naciśnij przycisk tłok wirtualny plik dziennika z pojemnika francuska prasa. Odkręcić łącznika w dolnej części rur tłok. Wziąć montażu tablicy krzyżowa, płyta spirali i ekran filtr off i oddzielić je.

• Stos części kopię zapasową z góry Krzyża Płyta po raz pierwszy, a następnie pasuje centrum nowy ekran filtr wokół centrum Krzyża płyta. Umieścić płytkę spirali wokół centrum Krzyża płyta trzymanie przez środek ekranu filtr.

• Ten wirtualny plik dziennika z kolei nogami i przesunąć go w rurę montaż tłok z płytą krzyż ku górze.

• Śruba łącznika powrót do dołu montażu rur tłok mocno ręką i przesunąć tłok całego Zgromadzenia do pojemnika francuska prasa.