adcov.com

Jak wykryć wczesne objawy cukrzycy

Cukrzyca jest poważną chorobą, ale z odpowiedniej edukacji i opieki medycznej, można zarządzać sytuację i żyć długo. Znajomość wczesnych objawów cukrzycy mogą przygotować się do radzenia sobie z chorobą. Oto kilka rzeczy, na które trzeba uważać przy ustalaniu, czy jesteś w grupie ryzyka lub we wczesnych stadiach cukrzycy.

Instrukcje

1 Sobie sprawę, że nadmierne pragnienie i częste oddawanie moczu są dwa wczesne objawy cukrzycy, które zazwyczaj idą w parze.

2 Wiem, że każdy niewyraźne widzenie lub utrata masy ciała lub zysk są wspólne, ale niebezpieczne wczesne objawy cukrzycy.

3 Analizuj wszelkie wysypki skórne ostrożnie. Cukrzyca może dokonywać żadnych wysypki skórne lub rany powoli się goją.

4 Zdecyduj, czy senność może być wczesnym objawem cukrzycy lub jeśli po prostu robi zbyt wiele, a nie uzyskanie właściwego odpoczynku.

5 Określić nasilenie skurcze mięśni, jak zarówno wczesnym objawem cukrzycy lub pracuje zbyt usilnie.

6 natychmiast zobaczyć sie z lekarzem jeśli masz jakiekolwiek wczesne objawy cukrzycy. Lepiej jest być postrzegane i okaże się, że nie ma problemu, niż pozwolić się pogorszy sytuację i dlatego utrudnia zarządzanie.

Wskazówki:

  • Umacniając swoją dietę w witaminy i świeżych owoców i warzyw pomoże swój uchwyt systemu odpornościowego cukrzycę lepiej, powinien rozwijać się choroby.
  • Bycie Amerykaninem afrykańskiego, Native American lub Latino sprawia, że ​​bardziej podatne na rozwój cukrzycy.