adcov.com

Jak wykryć po porodzie Infection

Zakażenie po porodzie, czy pochwy, lub z cesarskim cięciem nie jest przyjemne. To jest znacznie bardziej powszechne dla kobiety z c-sekcji, aby doświadczyć infekcji. Każda kobieta po porodzie, jednak może wystąpić zakażenie macicy, nacięcie, miejscu rozdzierania, miejscu lub pęcherza nacięciu krocza. Infekcje, które występują w ciągu pierwszych 6 tygodni po porodzie są uważane infekcji po porodzie. Większość czasu, te zakażenia rozpocząć w czasie porodu. Być może woda złamał wcześnie, a może otrzymał dużą ilość kontroli szyjki macicy. W każdym razie, na początku po porodzie zakażenia jest kluczem. Im szybciej dostać się traktować, tym szybciej twoje ciało będzie leczyć. Przechowywać kroki na uwadze podczas sprawdzania zakażenia poporodowego.

Instrukcje

1 Smell swój upławy. Po porodzie, organizm wydala tkanki i krew jak okres. Jeśli jesteś zdrowy, powinien pachnieć jak to zazwyczaj pachnie, kiedy dostaniesz okres. Jeśli masz infekcję, z drugiej strony, będzie to zapach 10 razy gorzej. W rzeczywistości, ludzie wokół ciebie może zacząć czuć się z absolutorium.

2 Zmień pad, wziąć prysznic i czekać na godzinę. Suszone krwi i tkanek mogą czuć straszny. Jeżeli zapach nie znika jednak skontaktować się z lekarzem.

3 Weź temperaturę. Gorączka jest jednym z pierwszych objawów infekcji. Nigdy nie zakładaj niczego, jeśli masz wysoką gorączkę. Chociaż może to być spowodowane przekrwione piersi, lub organem uzdrawiającą, poinformować lekarza natychmiast.

4 Spróbuj przejść do łazienki. Jeśli czujesz potrzebę oddania moczu, ale nie bardzo wychodzi, to może być ze względu na zakażenie dróg moczowych. Stałe parcie na mocz może również oznaczać zakażenie dróg moczowych.

5 Sprawdź w toalecie po oddawaniu moczu. Jeśli mocz jest wypełniony krwią lub jeśli jest słabe, to może również oznaczać zakażenie dróg moczowych. Należy skontaktować się z lekarzem. Możesz spojrzeć na strumieniu moczu, jak to jest z organizmu. Krwawe lochia może sprawić, że trudno odróżnić pochmurny moczu i jasnego moczu w toalecie.

Wskazówki:

  • Lochia jest nazwa krwawej tkanki, która jest wydalana z pochwy w czasie po porodzie tydzień. To może trwać tylko kilka dni i może trwać do sześciu tygodni.
  • Nie czekaj. Jeśli pojawiają się objawy, nie wahaj się skontaktować się z lekarzem. Najgorsze, co może się zdarzyć, będzie do lekarza idealnie zdrowe.