adcov.com

Jak wykryć grzybicę

Grzybica jest wysoce zaraźliwą chorobą skóry, która jest przekazywana ze zwierząt na ludzi, jak i od osoby do osoby. Grzybicy może być łatwo oddzielona przy użyciu kremów przeciwgrzybicze i leki doustne. Dokładne pranie pościeli i ręczników i utrzymanie rzeczy osobiste oddzielić od innych członków rodziny może zapobiec rozprzestrzenianiu się grzybicy. Znając objawy to czasami brzydki i niewygodne zakażenia skóry może prowadzić do wczesnego wykrywania i leczenia.

Instrukcje

1 Dowiedz się, gdzie grzybicy może uderzyć. Zakażenie grzybicze jest powszechne na skórze głowy i na skórze pleców, ramion i nóg. Infekcje grzybicy może wystąpić również na nogi i w okolicy pachwiny. Zakażenia te mijają wspólnych nazw stóp i grzybica jock sportowca.

2 Detect grzybicy ciała przez jego charakterystyczny typu wysypka. Czerwone, swędzące łuski tworzą na skórze w okrągły wzór z normalnym wyglądzie skóry w środku. Czasami waga się podniosła i śluzu przejrzystego płynu. Większość ludzi ma więcej niż jeden pierścień na skórze, gdy połów grzybicy.

3 Rozpoznawanie grzybicy skóry głowy, oceniając nie tylko wysypka, ale zauważyć wypadanie włosów, jak również. Objawy grzybicy mogą obejmować tymczasowe łysienie plamy na głowie.

4. Pomyśl o sytuacjach, które mogą doprowadzić do grzybicy. Kontakt z zakażonymi zwierzętami, zwłaszcza kotów domowych, jak również podatne na mączniaka, wilgotnych pomieszczeniach domu mogą pomóc określić, jeśli masz grzybicy.

5 Idź do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej na wizualne potwierdzenie grzybicy. Większość czasu, lekarz może wykryć grzybicy po prostu patrząc na zakażenia skóry. Może pobrać próbkę ze łuszczenia plamy wysypka zbadać pod mikroskopem.