adcov.com

Jak wykryć Glukoza

Nasze ciała sprawiają, glukozę jako część trawienia niektórych pokarmów, takich jak węglowodany i cukry rafinowane. Istnieje wiele produktów, które produkują glukozę w nas. Glukoza jest zaopatrzenie w energię, która pozwala nam funkcjonować i być aktywne. Insulina z naszych ciał obniża stężenie glukozy, gdy mamy zbyt wiele w naszej krwi. Diabetycy mogą być oporne na insulinę, co powoduje ich ciała mają wysoki poziom glukozy. Inni mogą mieć problemy czyniąc wystarczającej ilości insuliny do obsługi glukozy. To ważne, aby wykryć poziom glukozy jest wczesne zdiagnozowanie i kontrolowanie istniejących cukrzycy. Wielu diabetyków używać glukometru do wykrywania glukozy w domu.

Instrukcje

Jak wykryć Glukoza

1 Ustaw z dostaw (z wyjątkiem wody i mydła). Umyć i wysuszyć ręce mydłem i ciepłą wodą.

2 Otwórz butelkę pasków testowych. Włącz glukometru. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta do wprowadzania metrowy układ pasków testowych lub do wprowadzenia kodu paska testowego w glukometru. Glukometry różnią się, w jaki sposób ten proces odbywa. Włącz glukometru.

3 Otwórz pokrywkę Lancet pióro. Zdjąć nasadkę ochronną lancet. Lancet obciążenie do zagrody lancet. Wymienić lancet nasadkę. Ustaw pokrętło pisaka lancet do odpowiedniego numeru dla głębokości penetracji.

4 Wytrzyj końcówkę palca z nasączonym alkoholem.

Test 5 Place taśmy do miernika glukozy, zgodnie z instrukcjami producenta. Trzymaj rękę poniżej poziomu serca. Wycisnąć palcem, aby włączyć go na czerwono. Lance czubek palca. Zastosuj małą kroplę krwi na pasek testowy.

6 przetrzeć palcem z nasączonym alkoholem. Rozładować lancet pióro (odwrotność etapie 3) i zutylizować lancet.

7 Czytaj glukometru. Zapisz numer glukozy w swojej książce. Wyjąć pasek testowy. Wyłącz glukometr. Zutylizować z pozostałych przedmiotów. Powrót Glukometr i testowania materiałów eksploatacyjnych do glukozy futerał. Przechowywać w miejscu suchym i kontrolowanej temperaturze.