adcov.com

Jak wyjaśnić cewnika do dziecka

Jak wyjaśnić cewnika do dziecka


Gdy Twoje dziecko potrzebuje cewnika, gwarancję bezpieczeństwa i informacji będzie zrobić wiele, aby rozwiać wszelkie obawy.

Instrukcje

1 Bądź spokojny. To pomoże dziecku zrelaksować.

2 Zapytaj pielęgniarkę czy szpital ma książek dostępnych barwników, które pokazują procedury medyczne, takie jak wprowadzenia cewnika. Wiele dużych szpitali im.

3 Powiedz dziecku, jakie postępowanie będzie podobne. Pielęgniarka będzie musiał oczyścić swoje intymne części zanim stawia rurkę do niego, i mydło będzie zimno i mokro. Rura będzie umieszczona wewnątrz jego ciała, i będzie nosić jego mocz z jego ciała i do plastikowego worka.

4 Trzymaj rękę, gdy cewnik jest włożona, i odwrócić jego uwagę, opowiadając mu historię lub prosząc go, aby zaśpiewać piosenkę z tobą.

5 Pomoc dziecku przyzwyczaić się do jego cewnika patrząc na to z nim. Wyjaśnić, co to będzie jak go mieć. Musi uważać, aby nie dostać pociągnął rurkę, czy będzie to w zakłopotanie.

6 Wyjaśnij, że pielęgniarki będą musiały umyć swoje części intymne i opróżnić swój plastikowy worek wypełniony moczem trzy razy dziennie. Pozwala pielęgniarki wiedzieć dokładnie, ile jest on produkcję moczu.

Wskazówki

  • Sprawdź na stronie wstawiania rury co najmniej raz dziennie. Upewnij się, że witryna nie jest nadmiernie zaczerwieniona lub ból.
  • Upewnij się, że rura nie jest naprężony, szarpie na części prywatnych Twojego dziecka. Rurka powinna być także wolna od zagięć tak mocz może przepływać swobodnie w torbie.
  • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem lub innym opieki zdrowotnej przed profesjonalnym angażowania się w działalność związaną ze zdrowiem i odżywianiem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.