adcov.com

Jak wyeliminować pęcherza Stones Naturalnie

Jak wyeliminować pęcherza Stones Naturalnie


Starożytni Indianie i współcześni zielarze używać korzeń hortensji i korzeń żwir albo w połączeniu lub w monoterapii w leczeniu kamieni pęcherza. Dodanie marshmallow do leczenia pomaga płaszcz kamienie i łatwość przejścia. Zarówno Herbal Extract Plus i Mayo Clinic wskazują jednak, że żadne badania kliniczne zostały przeprowadzone w celu sprawdzenia wszelkich skutków leczniczych z jednego z tych ziół. Wszystkie terapie homeopatyczne należy przyjmować pod nadzorem lekarza lub kwalifikowany zielarza. Możesz wziąć oba lub jeden z korzeni prawoślazu jest opcjonalne.

Instrukcje

Herbal Therapy dla kamieni w pęcherzu moczowym

1 Odwiedź swojego lekarza rodzinnego, aby upewnić się, że twój stan nie wymaga antybiotyków. Należy poinformować lekarza, że ​​wolisz, aby starać się o naturalny przebieg leczenia przed odwołaniem się do trudnych leków lub operacji. Mógł wcześniej leczonych pacjentów z korzenia hortensji, korzenia prawoślazu i żwirowej i wolą danej marki.

2 Skonsultuj uwierzytelniony zielarza. Certyfikowane zielarzy może doradzić marek i rozwiązuje wszelkie Państwa pytania dotyczące terapii.

3 Zakup zioła w sklepie ziołowym organiczne, sklep lub Internecie.

4 Dwie kapsułki podczas posiłków głównych hortensja trzy razy dziennie z wodą. Kontynuuj ten schemat, aż kamień pęcherza przeszedł. Skutki uboczne nadmiernego korzeń hortensji obejmować zawroty głowy, nudności i przekrwienie oskrzeli.

5 zakorzenić żwiru 01:59 razy dziennie podczas posiłków z wodą. W przypadku zakupu sproszkowanego korzenia żwiru, weź dwie kapsułki na dawkę. Jeśli zakupiony wyciąg z korzenia żwiru przyjmować jedną kapsułkę na dawkę. Kontynuować przyjmowanie aż kamień pęcherza przeszedł. Korzeń żwir nie powinny być podejmowane we współpracy z leków na receptę bez błogosławieństwa lekarza.

6 Dwie kapsułki dwa razy dziennie Zefir w posiłku wodą. Zefir nie należy przyjmować z żelaza, ponieważ może to uniemożliwić wchłanianie żelaza. Kontynuuj, aż kamień pęcherza przeszedł.

Wskazówki:

  • Jeżeli objawy utrzymują się lub nasilają, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.