adcov.com

Jak wyeliminować jelit Parasites Naturalnie

Jak wyeliminować jelit Parasites Naturalnie


Jelitowe pasożyty są często spowodowane przez niski poziom higieny, kontakt ze zwierzętami lub z zakażonym żywności lub wody. Wspólne pasożyty to pierwotniaki, glisty i tasiemce. Jelitowe pasożyty mogą powodować kaszel, bóle jelit, wzdęcia i skurcze, wymioty, krwawe stolce oraz biegunka. Podczas gdy lekarz jest zobowiązany do administrowania testów, które może określić obecność i rodzaj pasożyta, naturalne metody leczenia mogą być równie skuteczne jak leki bez szkodliwych skutków ubocznych.

Instrukcje

1 Czy lekarz wykonać badania moczu i kału w celu określenia rodzaju pasożyta, który jest przyczyną objawów. Choć lekarz może zalecić leki na receptę, z właściwej diagnozy można znaleźć poprawną ziołowy do usunięcia pasożytów jelitowych w sposób naturalny, jak iw domu.

2 Dołącz tyle świeżego czosnku w diecie, jak to możliwe, aby uwolnić swój przewód pokarmowy z pasożytów. Czosnek jest szczególnie przydatna do usuwania glisty, Giardia Lamlia, Typansoma, Leishmania i Plamodium.

3 Weź goldenseal ziołowy w formie tabletek lub nalewki. Badania laboratoryjne wykazały, że berberyna, aktywny element goldenseal, może skutecznie działać przeciwko pasożytów, takich jak Pełzak czerwonki, Plasmodium i Giardia lamblia. Goldenseal może również pomóc w leczeniu infekcji błon śluzowych i dróg oddechowych wywołane przez pasożyty jelitowe.

4 Użyj Black Walnut nalewka, ziołowy lek powszechnie stosowany w leczeniu grzybicy i żywności sportowca. Nalewka z niedojrzałych orzechów włoskich czarnych kadłubów może usunąć pasożyty i łagodzenia zakażeń grzybiczych.

5 Sprawdź, herbaty lub wziąć wyciąg z piołunu do wyeliminowania pasożytów jelitowych naturalnie. Seskwiterpenowe laktony aktywny element piołunu osłabia błony pasożytnicze i ułatwia ciała w celu ich wyeliminowania. Badania wskazują, że ziołowy, który zawiera piołun może aktywnie działać w leczeniu Plasmodium, Giardia, Ascaris i Schistosoma mansoni lumbricoides.

6 Pije wormseed herbaty, wspólne ziołowy w tropikalnych regionach świata używane do wydalenia Tęgoryjce, tasiemce i glisty. Stężony wormseed oleju jest bardzo silnym i może być toksyczny, dlatego korzystne jest na herbatę.

7 czyścić przewodu pokarmowego poprzez zakup wysokiej detox naturalne włókna, które zawiera dodatki takie jak ekstrakt z papai, aktywnym węglem drzewnym, łuski psyllium, siemię lniane, nasiona dyni i cytrusowych pektyny. Naturalny detox jest doskonałym połączeniem z innych preparatów ziołowych, aby pomóc w eliminacji pasożytów.

Wskazówki:

  • Po ziołowych leczenia naprawczego, wizyty u lekarza do drugiego testu w celu sprawdzenia, że ​​pasożyty zostały pomyślnie usunięte z systemu.
  • Zawsze postępuj zgodnie z zaleceniami producenta dla tabletek, wzorów naturalnych detox, herbat i nalewek.