adcov.com

Jak wyeliminować Bacterial zapalenie pochwy

Jak wyeliminować Bacterial zapalenie pochwy


Bakteryjne zapalenie pochwy jest stanem, w którym bakterie obecne w pochwie mnożenie do nadmiaru i stworzyć absolutorium z zapach. Bakteryjne zapalenie pochwy nie jest niebezpieczny i nie ma żadnych objawów, oprócz dziwnym zapachu i szarawy upławy. Jeśli uważasz, że bakteryjne zapalenie pochwy, może być w stanie pozbyć się stanie na własną rękę.

Instrukcje

1 Bierze 1 miliard cfu acidophilus i 800 mcg kwasu foliowego razy dziennie.

2 Dodać roztwór 1 części nadtlenku wodoru i 1 część wody destylowanej, i zabrać ją ze sobą pod prysznic. Wlać mieszaninę do pustej douche butelki i butelkę umieścić w pochwie. Ściśnij mocno butelkę i pozwolić cieczy z natryskiem kapać pod prysznic.

3 Dalsza douche nadtlenkiem wodoru codziennie przez tydzień. Jeśli upławy i zapach pogarsza lub pozostaje sam, udać się do lekarza.

4 Zapytaj o recepty. Lekarz może przepisać antybiotyk aby wyeliminować bakteryjnej pochwy w ciągu kilku dni. Jeśli środki do domu nie działa, skontaktuj się z lekarzem jak najszybciej.

Wskazówki

  • Jeśli nie lubisz połykać tabletki, acidophilus i kwasu foliowego może być zgnieciony i rozpuszcza się w jogurt.
  • Jeśli widzisz, krew w moczu, lub jeśli czujesz się słabo, zawroty głowy lub gorączka, iść na pogotowie lub natychmiast udać się do lekarza.