adcov.com

Jak wyczyścić pleśń z aparatu słuchowego

Aparaty słuchowe są podstawowymi instrumentami tysięcy osób w każdym wieku. W rzeczywistości, zgodnie z ubytkiem słuchu Association of America, jeden na 10 Amerykanów cierpi z powodu utraty słuchu i korzysta z aparatu słuchowego. Powiedział, że wielu użytkowników aparatów słuchowych nie doświadczają najwyższą jakość dźwięku ze względu na fakt, że ich aparaty słuchowe nie są utrzymywane w czystości, jak być powinny. Pleśń może czasami tworzą w aparacie słuchowym, zmniejszenie skuteczności urządzenia.

Instrukcje

Instrukcje

1 Zwilż wodą czystą ściereczkę w ciepłej wodzie. Wykręć ją, aby pozbyć się nadmiaru wody. Użyj szmatki przednią i tylną część form uszu. To może być łatwiejsze do czyszczenia form, jeśli najpierw odłączyć je od rzeczywistego aparatu słuchowego. Kontynuuj, aby wytrzeć form, aż wosk i gruz są usuwane.

2 Jeśli to było, gdy od ostatniego czyszczenia, lub jeśli nie jest wyjątkowa ilość nagromadzenia na swoich form uszu, może chcesz używać alkoholu tarcie w połączeniu z wodą podczas czyszczenia form uszu czyste. Korzystanie z wykałaczką delikatnie usunąć nadmiar zanieczyszczenia z szczelinach aparatu słuchowego mogą być również użyteczne. Należy uważać, aby nie uszkodzić aparat słuchowy podczas czyszczenia wykałaczką.

3 Aby zapobiec gromadzeniu się pleśni i innych szkodliwych bakterii, może chcesz użyć suszarki do aparatu słuchowego, takich jak Dry & store®, który jest używany przez system klimatyzacji z różnych urządzeń, w tym sprzętu implantu ślimakowego, tradycyjnych aparatów słuchowych słuchu, monitory douszne i środki maskujące hałasu. Każdej nocy, umieść aparat słuchowy w jednostce klimatyzacji, która usuwa wilgoć i wysusza woskowinę. System działa również odwanianie swój aparat słuchowy i zabić zarazki, z których wszystkie mogą prowadzić do rozwoju pleśni w aparacie.

Wskazówki:

  • Nie moczyć formy uszu w alkoholu. Długotrwała ekspozycja na alkohol tarcie może faktycznie rozkładają materiał stosowany w łagodnych form uszu.