adcov.com

Jak wyczyścić opryszczki w ciągu dwóch dni

Trzeba usunąć opryszczkę w dwa dni? O opryszczki może być nie tylko niewygodne, ale również może być brzydki. Opryszczki, powodowane przez wirusa opryszczki, mieszka w korpusie i może być uruchamiany przez rzeczy, takich jak stany lękowe, stres zimna pogoda, urazu do warg i innych środków. Chociaż nie ma lekarstwa na wirusa opryszczki, i ponad-the-counter leki obiecują szybkie rezultaty, istnieje sposób, aby usunąć ten brzydki opryszczki w ciągu dwóch dni.

Instrukcje

Instrukcje

1 Zwróć uwagę na pierwsze objawy opryszczki wybuchu, zwykle powodując swędzenie, mrowienie lub pieczenie warg. Ponadto, ból gardła lub wysoka gorączka może być objawy że wybuch nadchodzi.

2 czyste ręce i obszar wargi przed zastosowaniem jakichkolwiek leków lub podejmowania jakichkolwiek doustnych leków. Być ostrożnym, aby nie stosować żadnych szminki lub Pomadki do ust.

3 Doustnie przyjmować dwie kapsułki lizyny na czczo w pierwszym znakiem epidemii. Lizyna jest aminokwasem, który jest otrzymywany poprzez dietę. Przyjmowany w odpowiednich dawkach, lizyna okazał powolny wzrost wirusa opryszczki.

4 stosuje się do obszaru dotkniętego niewielką ilość abreva śmietany, nawet co dwie godziny. Pij dużo wody, aby pomóc przepłukać system.

5 Weź dwie tabletki lizyna ponownie następnego dnia i nadal stosować krem abreva. Przez ten dzień, wirus przestał już powinien rozmnażaniu, nie pozwalając tym samym na pęcherze na formularzu. Jeżeli pęcherzyki już utworzone będą wyschnąć w ciągu drugiego dnia.

Wskazówki

  • Wyrzucić żadnej Chapstick lub szminki używane przed wybuchem.
  • Nigdy nie podnoś, pop lub manipulować opryszczki pęcherze. Umyć dokładnie ręce po dotknięciu obszaru.