adcov.com

Jak wycofać się z alkoholem w Domu

Jak wycofać się z alkoholem w Domu


Podczas kac po nocy picia jest powszechne, pojawiają się objawy odstawienia alkoholu tylko po długim okresie nadużywania alkoholu. Objawy, które mogą być łagodnego do ciężkiego, wahają się od zmęczenia do głowy - na wahania nastroju do drżenia. Poważniejsze objawy to gorączka i delirium tremens (DTS). DTS to drgawki, niepokój, a nawet halucynacje. Mimo, że można wycofać się z alkoholem w domu, zasięgnąć porady lekarza, aby upewnić się, że objawy nie doprowadzić do czegoś gorszego.

Instrukcje

1 Stop picia alkoholu całkowicie. To jest niemożliwe do detoksykacji organizmu przed skutkami alkoholu, jeśli nadal pije.

2 Jedz dieta bogata w kalorie i węglowodany.

3 Weź multiwitaminy, aby pomóc poprzez odstąpienie od alkoholu. Wielu ludzi, którzy nadużywają alkoholu będzie również cierpi z powodu niedożywienia. Take 100 mg tiaminy i 1 mg kwasu foliowego czterech razy dziennie, przez okres co najmniej dwóch tygodni.

4 Remain uwodniony pijąc dużo wody. W ciężkich przypadkach może być konieczne, aby otrzymywać płyny przez kroplówkę dożylną.

5 Należy przerwać stosowanie leku na receptę żadnej, z wyjątkiem tych, określonych pomóc swoją wypłatę. Lekarz może przepisać barbiturany, benzodiazepiny i disulfiram, jeśli cierpią z powodu drżenia, halucynacje lub pragnienia.

6 ćwiczeń, co najmniej 20 minut dziennie. Utworzyć zależność od wysiłku, aby zastąpić głód alkoholu.

7 Dołącz do grupy, takich jak Anonimowi Alkoholicy. Dotrzeć do przyjaciół i rodziny. Uzyskanie wsparcia w trakcie wycofywania pomoże Ci więcej niż tylko sam. Zobacz terapeuty lub psychologa, aby porozmawiać o swoim nałogu i swoich uczuć.