adcov.com

Jak wybrać żywo kultura jogurtowa

Jak wybrać żywo kultura jogurtowa


Koncerty kultura jogurt zawiera żywe bakterie Streptococcus thermophilus i Lactobacillus bulgaricus. Bakterie te, łącznie z innymi, takimi jak Bifido bakterii Lactobacillus acidophilus i bifidum, fermentować mleko pasteryzowane, przekształcając go w jogurcie. Zgodnie z Linus Pauling Institute, bakterii obecnych w żywej kultury jogurt może wzmocnić układ odpornościowy i zapobiec zaburzeniom trawienia. Podczas gdy wszystkie jogurt jest produkowany przez bakterie, niektóre marki handlowe poddane przetworzeniu, które zabija kultur żywych. Maksymalnych korzyści zdrowotnych, wybierają jogurt, który ma wysoki poziom bakterii w jednej porcji.

Instrukcje

1 Spójrz na etykiecie jogurtu na żywo i "Kultury" Aktywne uszczelnienie Krajowego Stowarzyszenia jogurt. Pieczęć wskazuje, że produkt został sprawdzony przez stowarzyszenie jako zawierający 100 milionów żywych kultur na gram jogurtu.

2 Sprawdź składniki etykiety dla listy żywych bakterii czy jogurt nie prowadzi uszczelkę Krajowego Stowarzyszenia Jogurt. Nie wszystkie marki jogurtu z wysokim stężeniem żywych kultur zostały zatwierdzone przez stowarzyszenia. Wybrać jogurt, który dostarcza informacji na temat liczby bakterii na gram, jeśli to możliwe.

3 Wybierz beztłuszczowe żywo o niskiej kultury lub jogurt. Produkty z pełnego mleka, takie jak zwykłym jogurcie, są bogate w tłuszcz nasycony i może przyczynić się do zwiększenia ryzyka chorób serca.

4 Dodaj żywo jogurt kultury, który nie ma dodatku cukru lub zawierający substancję słodzącą niskokalorycznej. Jogurt z dodatkiem cukru zawiera więcej pustych kalorii niż zwykły jogurt.