adcov.com

Jak wybrać Zioła na Strona główna zadośćuczynienie w leczeniu niepłodności kobiet

Jak wybrać Zioła na Strona główna zadośćuczynienie w leczeniu niepłodności kobiet


Kobieta niepłodność jest stanem tak stare jak ludzkość. Zioła oferują opcję ziemnego na środki do domu, aby je leczyć. Ziołowy płodność leczenia są łagodne i nieinwazyjne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać zioła dla kobiet leczenia niepłodności.

Instrukcje

1 Regulować hormonów płciowych z chasteberry. Zioło to aktywuje produkcję progesteronu, estrogenu i testosteronu, które są niezbędne do poczęcia wszystko.

2 stymulacji jajników z czarnej Cohosh. Czarny cohosh jest szeroko stosowany do kobiecych problemów. Że ma właściwości, które są podobne do estrogenu i mogą pomóc w stymulacji jajników.

3 Użyj olej z wiesiołka. Olej z wiesiołka poprawia jakość i ilość śluzu szyjki macicy, jeden z popularnych determinators owulacji.

4 Normalizuje poziom hormonów z maca. Zioło reguluje hormony damskie i dlatego jest stosowany jako lekarstwo na niepłodność. Maca specyficznie zwiększa produkcję hormon luteinizujący, co powoduje owulacji.

5 Weź Dong Quai. Zwany także "kobieta żeń-szeń", to zioło jest używane do wielu problemów ginekologicznych. Mówi się, że przygotowania do macicy dla poczęcia.

6 Należy pamiętać, że zioła mogą być tak silne, w regulacji hormonów, że jest mądre, aby skonsultować się z lekarzem lub eksperta w medycynie przed podjęciem ziół, które promują płodność.