adcov.com

Jak wybrać zdrowe śniadanie Bary

Bary śniadaniowe są coraz bardziej popularne. Jednak nie wszystkie z tych barów są tak zdrowe, jak się wydaje. Ten przewodnik przedstawi kilka praktycznych wskazówek do naśladowania, gdy próbujesz wybrać zdrowe śniadanie bar.

Instrukcje

Wybierając zdrowe śniadanie bar.

1 Sprawdź zawartość cukru. Bary śniadaniowe, które są bogate w cukier może spowodować skok na poziom insuliny. Pozostawi czujesz słaby, gdy kolec opada. Staraj się unikać bary śniadaniowe, które zawierają syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Jako zasada spróbuj nie przekracza dziesięciu do czternastu g cukru przy wyborze bar zamiennik posiłku.

2 Należy zwrócić uwagę na ile gramów tłuszczu śniadanie bar zawiera. W szczególności ilość nasyconych kwasów tłuszczowych. Wiele śniadaniowe pręty mają nieoczekiwanie wysoką zawartość tłuszczu. Dobrym celem jest dążenie do nie więcej niż czterech gramów tłuszczów nasyconych i 11:50 gramów tłuszczu całkowitego.

3 Sprawdź wszystkich kalorii. Wysokokaloryczne śniadanie bar nie może być złe, jeśli mieszka aktywny tryb życia. Jednak śniadanie bar z setek kalorii może nie być najlepszym pomysłem na rozpoczęcie dnia w biurze.

4 Upewnij się, że pasek śniadanie zawiera co najmniej kilka gramów białka, jak również wysoki procent zalecanego dziennego spożycia witamin i składników mineralnych. Jest to również dobre, jeśli śniadanie bar zawiera kilka gramów błonnika. Istnieje realna potrzeba ostrożnie jednak, jak wiele barów śniadaniowych nie są czymś więcej niż fast foodów łagodnie przeformułować się jako zdrowe.

5 Rozważyć własne śniadanie barów. Istnieje wiele przepisów na śniadanie barów w internecie. Te przepisy są zwykle dość łatwe do wykonania i są zarówno pożywne i zdrowe.

Wskazówki

  • Czytaj uważnie etykiety. Nie należy zakładać, że ponieważ bar jest oznaczone jako "owoc" lub "grain", że jest zdrowy.