adcov.com

Jak wybrać zdrowe serce Hot Zboża

Jednym ze sposobów, aby uzyskać zdrowe serce breakfas jest dobry, staromodny owsiane. Jednak ten jeden raz pożywny odcinkowych został załadowany sztuczek, konserwantów, substancji chemicznych i mnóstwo cukru. Oto kilka porad i wskazówek, jak utrzymać się z dala od tego, co straszne i wybrać to, co jest zdrowe.

Instrukcje

1 Wysoka włókno. Sprawdzić na gorąco zbóż, który zawiera co najmniej 4 g włókna na porcję. Włókno trzyma uczucie pełne. Istnieją dwa typy włókien. Nierozpuszczalne włókno przyczynia się regularnie, jest związana na zmniejszenie raka okrężnicy i może pomóc w zapobieganiu cukrzycy. Błonnik może zmniejszyć ryzyko chorób serca. Gorące zboża zazwyczaj oba rodzaje.

2 Unikaj sztuczek. Jeśli jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, to zwykle jest. Jeśli zbóż sprawia, że ​​roszczenie o jego pola, a następnie śledzi, stwierdzając, że "Twierdzenie to nie zostało zatwierdzone przez Food and Drug Administration", to nie ma żadnego powodu, aby być prawdziwe. Ponadto, należy unikać zboża, które są docelową stronę "odchudzania" lub "Kobiety". Są po prostu ładowanie więcej dotarcia do niszy rynkowej.

3 Unikaj zbyt dużo cukru. Słodzone zboża może smakuje wyśmienicie, ale nawet jeśli twierdzą, że zawierają "prawdziwe" owoce, prawdopodobnie zużywają cukier, owoce. Lepiej zakup zwykłego płatki owsiane i dodawanie własnych dodatków. Spróbuj gotowania kilka szybkich owsa na kuchenkę i dodać banany, orzechy włoskie i mżawka miodu, lub jagód z odrobiną mleka lub niektórych suszone jabłka pierścienie (cięcia w kwartałach) z cynamonem i gałką muszkatołową. To pozwala także rozciągnąć pojemnik zwykły owies na wiele różnych smaków i pozwala kontrolować ilość cukru można umieścić. Jeśli musisz zjeść gorący słodzone płatki, spróbuj znaleźć taki, który ma więcej niż 8 gramów cukru porcji.

4 Hot zbóż jest nie tylko płatki owsiane. Istnieje wiele gorących zbóż, które są fantastyczne dla smaku i zdrowia serca (patrz źródła). Arrowhead za 4 ziarna lnu Hot Plus zawiera zbóż pszenicy, popękane kawałki stali owsa, żyta i jęczmienia kaszę i nasion lnu. Na obfite tekstury, spróbować swoich Siedem Hot kasze, zboża, które ma pszenica, owies, jęczmień, soja, gryka, kukurydza i proso. Hodgson Milla Otręby owsiane Hot Zboże jest również doskonałym napełniania, serce zdrowe śniadanie z 6 g błonnika w jednej porcji.

Wskazówki

  • Należy pamiętać, że nawet wtedy, gdy gorące zbóż twierdzą, że są "o niskiej zawartości cukru," zazwyczaj są pełne sztucznych substancji słodzących. Przyjrzyj się uważnie etykiety, aby zobaczyć składniki. Sztuczne słodziki mogą rozstrój żołądka i powodować reakcje alergiczne.
  • Jeśli nie są używane do wielu włókien, dodaj go do swojej diety powoli, aby organizm dostosować. Za dużo na raz będzie szokować systemu.