adcov.com

Jak wybrać Witaminy dla kobiet

Jak wybrać Witaminy dla kobiet


Witaminy dla kobiet są niezbędne, zwłaszcza jeśli ona jest w podróży kobiety. Większość kobiet i osób w ogóle nie dostać wystarczającej ilości składników odżywczych w żywności. Nie wspominając, stres i chaos dnia, który sprawia nam pragnąć zły rodzaj żywności. W efekcie nasz organizm może korzystać z dodatkowej pomocy, że witaminy zapewni.

Instrukcje

1 Aby wybrać witaminy dla kobiet w pierwszej kolejności należy przeanalizować swoją dietę. W ten sposób można określić dawki witaminy potrzebne. Na przykład, witamina C jest jedną z witamin, które są zalecane dla kobiet. Kolejny krok to byłoby sprawdzić swoją dietę i zobacz jak dużo witaminy C jest zużywana. Jeśli to ci się niskie dawki witamin i jeśli jest wysoki można obniżyć.

Zrozumieć biorąc witaminy jesteś i dlaczego bierzesz go. Internet jest najlepszym miejscem, aby znaleźć potrzebne informacje. Chociaż istnieją pewne witaminy dla kobiet, które przychodzą polecane to nie znaczy, że to samo dla każdej kobiety. Na przykład kobieta, która ma problemy zdrowotne musiałyby być bardziej ostrożny i podjąć więcej środków ostrożności niż zdrowsze kobiety.

2 Zastanów wapnia innego witamina kobiety potrzebują. Starsze kobiety potrzebują go więcej z powodu problemów gęstości kości. Jednak to wciąż ważne, aby zrobić badania w zależności od wieku i stanu zdrowia, aby wybrać właściwą dotyczy dawki. Nie wystarczy wybrać losowy butelkę wapnia i rozpocząć przyjmowanie go.

Witamina D pomaga uaktywnić wapń, więc można powiedzieć, że idą w parze. Zażycie leków uzyskać porady od lekarza lub dietetyka, zanim podejmie jakąkolwiek kombinację wapnia i witaminy D. Mimo, że pracują razem połączenie może być trudne, najlepiej jest grać bezpiecznie.

3 Weź witaminy E na skórę, włosy i jej właściwości antyoksydacyjne. Prawdopodobnie zauważyłeś, że jest stosowany w produktach skóry i włosów. Witamina E ma również inne wielkie korzyści, jak dowiesz się w badaniach.

Wszystkie witaminy z grupy B są ważne witaminy dla kobiet. Jednakże, istnieją trzy, które są ważniejsze niż inne i są B6, witaminę B12 i kwas foliowy. Witaminy grupy B są wykorzystywane do poprawy energii i mózgu, jak również opracowanie ośrodkowy układ nerwowy. Biorąc witaminy B kompleks powinien wystarczyć.

4 Należy pamiętać, że dawka i kombinacja potrzebna, będzie różnić się od kobiety do kobiety. Każdy z tych witamin kobiet ma swoje zalety i cele. Czy Twoje domowe i decyduje, które połączenie jest właśnie dla Ciebie.

Dodatkowo, badań i studiów każdy Foods Co zawierają witaminy, tak aby można było obliczyć witaminy dawkowanie. Wreszcie inne względy są kobiety w ciąży, karmienia piersią, PMS, menopauza i leki.