adcov.com

Jak wybrać Witaminy dla dzieci

Jak wybrać Witaminy dla dzieci


Zanim dzieci uczą się mówić, oni swoje preferencje żywieniowe znane chwytając w pliku cookie lub marszcząc nos na zielonej fasoli. Chociaż nie możemy zmusić dzieci do jedzenia wszystkie swoje warzywa, możemy wybrać wysokiej jakości suplementów witaminowych, aby pomóc ich ciała rosnące zachować zdrowie.

Instrukcje

1 Wybierz witaminy przeznaczone specjalnie dla dzieci. Oprócz tego, że do żucia, preparaty te mają większe ilości określonych witamin niezbędnych dla zdrowia dzieci.

2 Daj jej rosnące kości wystarczającej ilości witaminy D. Jeśli mieszkasz w zimnym klimacie, gdzie czas na zewnątrz jest ograniczony, należy podać ci dziecko co najmniej 800 IU witaminy D dziennie.

3 Użyj witaminy A z ostrożnością. Przedawkowanie budować w tkankach tłuszczowych i może powodować toksyczność wątroby. Zamiast wybrać suplementy z beta-karotenu, który organizm przetwarza w witaminę A i wydala łatwiej.

4 Limit sztuczne smaki i kolory. FDA informuje, że liczba żółty barwnik 5 może powodować reakcje alergiczne u osób wrażliwych. Badania związane czerwoną numer 3 na raka w badaniach na zwierzętach.

5 Rozważmy samodzielny suplement wapnia. Bo to nieporęczne mineralna, większość witamin zawierają mniej niż 100 mg wapnia. Dzieci muszą 800 do 1300 mg na dzień, w zależności od ich wieku.

6 Wybierz witamin z małym lub bez dodatku substancji słodzących. Możesz uniknąć syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, tak wszechobecny w amerykańskiej diecie, wybierając z koncentratem witaminy słodzonych soków owocowych.

7 Zwiększ spożycie witaminy C dziecku w sezonie przeziębień i grypy. Organizm nie może produkować ani przechowywać witaminy i niewystarczające ilości zmniejszają zdolność organizmu do zwalczania infekcji. Rozważmy ilości od 50 mg do 1 g.

Wskazówki

  • Zachować witaminy z dala od dzieci. Przypadkowe przedawkowanie żelaza jest jedną z najczęstszych postaci zatrucia u dzieci.
  • Nie wolno przekraczać zalecanej dawki witaminy bez konsultacji z pediatrą.