adcov.com

Jak wybrać Trace Minerals

Jak wybrać Trace Minerals


Minerały są często podzielone na 2 grupy: makroelementy (które znajdują się w dość dużych ilościach) i minerałów (które pojawiają się w bardzo małych ilościach w organizmie) trasa. Organizm ludzki nie jest w stanie wyprodukować minerałów własnych, w związku z tym ważnych składników mineralnych muszą być spożywane jak jeść lub podjęcia dodatkowych suplementów mineralnych. Minerały powinny stworzyć równowagę i zdrowie w organizmie.

Instrukcje

Wybierz Trace Minerals

1 Sprzedam dobrze zaokrąglone dodatek lub witaminy. Zazwyczaj większość dziennej dawki wielu witamin zawierają niezbędne minerały, które nasz organizm potrzebuje do zdrowego funkcjonowania.

2 Spożywać pierwiastków śladowych, jak jesz. Większość żywność o wysokiej zawartości jednego lub większej liczby rodzajów zawartości minerałów. Szpinak, na przykład, jest cenione ze względu na wysoką zawartość żelaza.

3 opcja dla droższych śladowych wzorach mineralnych sprzedawanych w sklepach. Preparaty te zawierają bardziej skoncentrowane dawki każdego mineralnych oraz brak wypełniaczy, barwników i innych substancji chemicznych, które tańsze marki powszechnie używają.

4 Sprawdź, czy istnieją jakieś szczególne problemy zdrowotne, które trzeba leczyć. Odwiedzając lokalnym sklepie ze zdrową żywnością, możesz porozmawiać z kimś, o których minerały będą korzystać ci najbardziej.

5 Wybierz specjalnych formuł lub dawek ukierunkowane na mężczyzn, kobiet i dzieci. Jeden rodzaj mikroelement nie pasuje wszystko, tak trzymać wiek konsumenta w umyśle.

6 Sprawdź, okres trwałości lub datę ważności butelkowanych minerałów śladowych. Starsze minerały tracą moc lub mogą być nawet niebezpieczne spożywać po upływie.

7 Czy własne czytania. Czytając aktualne badania i artykuły o mikroelementy, można być na bieżąco z latests wiadomości rozwoju.

8 Wybierz organicznych pierwiastków śladowych. Są to na ogół bardziej czyste i czyste, i czasami są zebrane na sprawiedliwych umów handlowych rynku w krajach mniej rozwiniętych.

Zapoznaj się z różnych minerałów śladowych

9 tlenowym się krwinek czerwonych. Żelaza, często znajdują się w mięsie, zapobiega anemii, niedoboru krwi.

10 Wspieranie funkcji wątroby z cynku. Cynk jest dobrze wyważone, jak również mineralnych pomaga w rozwoju zdrowia reprodukcyjnego, bud smaku, trawienia i gojenia ran.

11 Chroń swój uśmiech. Fluoru pomaga zęby odporne na kwasy, które powodują zużycie, a także zwalcza próchnicę.

12 Zwiększenie liczby czerwonych krwinek. Czerwone krwinki pomoc w oddychaniu, a miedź pomaga organizmowi produkować więcej czerwonych krwinek, oddychać z łatwością i uwalniają energię komórkową.

Wskazówki

  • Werdykt jest nadal na wielu pierwiastków śladowych. Naukowcy nadal badać wpływ minerałów na naszym ciele, w tym overdosages i braków. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami na butelce.
  • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek alternatywnej techniki medycznej, należy pamiętać, że wiele z nich nie zostało naukowo ocenione. Często jedynie ograniczone informacje na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności. Każdy stan i każda dyscyplina ma swoje własne zasady dotyczące sposobu alternatywnych praktyków medycyny można profesjonalnie licencji. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić jednego, wybierz jedną licencjonowaną przez uznaną organizację krajową. Najpierw skonsultować się z podstawowej opieki zdrowotnej dostawcy temat decyzji. Trzymaj się z lekarzem informowany o alternatywnej techniki medycznej można podjąć.