adcov.com

Jak wybrać suplement witaminy B

Jak wybrać suplement witaminy B


Witaminy B zapewniają wiele korzyści zdrowotnych, od produkcji czerwonych krwinek, aby pomagać w trawieniu. Z wielu witamin z grupy B dostępne w szerokiej gamie suplementów, znalezienie postać witaminy B, która jest dla może być trudne. Wykonaj następujące kroki, aby wybrać odpowiedni suplement witaminy B, aby lepiej swoje osobiste zdrowie.

Instrukcje

1 Omów swoje problemy zdrowotne i potrzeby z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej lub dostawcy do ustalenia, jakiego rodzaju suplement witaminy B jest właśnie dla Ciebie. Wspomnieć o istniejących wcześniej stanów chorobowych masz lub na które mogą być narażone na ryzyko.

2 kształcić się na temat różnych form witaminy B, a także ich nazwy alternatywnych odpowiedników. Witamina B 1 jest również nazywany tiamina, B-2 i B-ryboflawiny 3 Niacyna, podczas gdy B i B-6-12 są zwykle nazywane pod nazwami liczbowych. Badania te będą również służyć lepiej zapoznać się z wielu zastosowań dla każdej postaci witaminy B i pomagają dalej zawęzić których uzupełnieniem jest jeden trzeba.

3 Porównaj formy witaminy B i różnych dodatków w kilku aptekach i sklepach ze zdrową, aby zorientować się w zakresie suplementów dostępnych.

4 Zapytaj wszelkie pytania do lokalnego specjalisty opieki zdrowotnej lub farmaceutą. Nie zapomnij wspomnieć o każdą receptę lub over-the-counter leki aktualnie przyjmuje i zapytać, jak to może mieć wpływ dodanie suplement witaminy B do swojej codziennej diety. Większość farmaceutów będą mogli dostarczyć informacji na temat ewentualnych skutków ubocznych lub interakcji.

5 skonsultuj się z lekarzem lub dostawcy w zakresie opieki zdrowotnej żadnych skutków ubocznych i możliwych interakcji mogłeś omówione z farmaceutą. Informacja ta jest ważna i może zmienić zalecenie Twojego lekarza.

6 Zakup suplement witaminy B, że czujesz się najlepiej pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb dietetycznych.

7 Postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania jak wymienione lub według schematu określonego przez Ciebie i Twojego głównego lekarza.

Wskazówki

  • Nigdy nie rozpocząć opieki zdrowotnej lub diety schematu bez konsultacji z lekarzem lub opieki zdrowotnej dostawcy.
  • Przerywać suplement witaminy B, jeśli wystąpią jakiekolwiek negatywne skutki uboczne lub zmian w swoim zdrowiu i jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.