adcov.com

Jak wybrać skuter elektryczny według kategorii

Jak wybrać skuter elektryczny według kategorii


Skutery elektryczne nie są czymś, co się myśli o aż spadek mobilności dzieje się z powodu wypadku lub choroby. Aby utrzymać nieograniczone możliwości wyboru marek i modeli elektrycznych skuterów z coraz przytłaczające, tu jest podział na kategorie skutery elektryczne wchodzą w najbardziej do.

Instrukcje

1 Electric Scooter - czterokołowe

Jak sama nazwa wskazuje ten skuter ma cztery koła, który zapewnia stabilność. Ten typ skutera jest dobry do stosowania na zewnątrz, ponieważ może iść po nierównym terenie bez przewrócenia i ha wyższy prześwit. Jest cięższa maszyna więc sprawdzić możliwości podnoszenia dźwigu, jeśli to jest to, jak będziesz transportu skuter elektryczny. Wiele z 4 skutery koła są łatwo demontowane do transportu, również. Udźwig to 300 - 500lbs i odległość za naładowania akumulatora jest do 20 mil.

2 Electric Scooter - trójkołowy

Ten typ skutera, który ma trzy koła, jest przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz nawet w terenie. Maksymalna waga wynosi 300 - 425 kg. Odległość za naładowania baterii wynosi 15 - 20 mil. Te skutery są wygodne i można łatwo dopasować do vana.

3 Mobility Scooter - Składane skutery

Gdy masz trochę mobilności i potrzebujesz skuter elektryczny na dłuższych dystansach lub masz kogoś, kto podróżuje z was może wybrać łatwo transportowany składany skuter. Ten typ skuter elektryczny jest lekki i łatwo zdemontować i transportować w pniach samochodów lub z tyłu SUV. Maksymalne obciążenie zmienia się, ale zaczyna się od 250 funtów, a odległość na ładowaniu baterii wynosi 6 - 15 mil.

4 skuter elektryczny - Heavy Duty

Styl ten skuter może pochodzić z trzech lub czterech kołach (zwykle upgrade z powyższych kategorii, co zwiększa udźwig). Istnieją również ciężkich "zerowy promień 'skutery, które z kolei na bilon i są bardziej jak zasilanego wózku, kontrolowane przez kij radości.

Wskazówki

  • Są to kategorie skutery elektryczne dostępne dla pomocy na rzecz mobilności. Przed zakupem skutera inwalidzkiego wiedzieć, co będziesz używał go, gdzie można go używać i jak długo z daleka będziesz się z nim dzieje. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie zacząć zakupy na skuter elektryczny, który pasuje do Twoich potrzeb w zakresie mobilności.