adcov.com

Jak wybrać Procedura usuwania blizn

Blizny powstają, gdy organizm próbuje leczyć urazu lub infekcji skóry. Niestety, skóra może leczyć w sposób, który powoduje duże lub starych blizn dobrze widocznych miejscach. Istnieje gabinetach kosmetycznych dostępne w celu usunięcia lub zmniejszenia wygląd blizn. Jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, chirurgia Blizna ma ryzyka powikłań i osób powinien porozmawiać z lekarzem lub lekarza do oceny najlepszą operację usuwania blizn dla nich. Według Otto Joseph Plasik, MD, koszty usuwania blizn może wahać się od 300 dolarów 20000 dolarów w zależności od zastosowanej procedury. Bardziej inwazyjne i skomplikowany zabieg, tym jest droższy.

Instrukcje

1 Wybierz blizny techniki chirurgii kosmetycznej, które będą pracować dla Ciebie, a nie ktoś inny. Chodzi o ocenę wszystkich opcji chirurgicznych i podejmowania decyzji w oparciu o szczególnym skóry człowieka, rodzaj blizny, aby usunąć i ogólny stan zdrowia.

2 Spróbuj laser jako nieinwazyjne obróbce w celu poprawy tekstury skóry i koloru blizny. Lasery wykorzystać ciepło wyciąć blizny lub odnawianiu powierzchni skóry. Laserowe usuwanie blizn jest często wykonywane na lżejsze lub powierzchowne blizny na twarzy i może być stosowany w celu zmniejszenia trądzik blizny. Zabieg wykonywany jest przez chirurga na derma-ambulatoryjnie. Krem znieczulający może być stosowana przed zabiegiem w celu zmniejszenia dyskomfortu.

3. Spójrz w kriochirurgii. Sposób obejmuje zamrożenie tkanki bliznowatej, aby zmniejszyć rozmiar i zmniejszać pojawianie się blizn. Kriochirurgia jest zwykle wykonywane na podniesionych blizn, takie jak bliznowców spłaszczyć skórę. Podobnie jak zabiegi laserowe, kriochirurgii jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych i miejscowo lek przeciwbólowy może być używany. W przypadku większych blizn, mogą być zalecane znieczulenie miejscowe.

4 W przypadku głębokich lub puckered blizny, usunięcia lub zmiany położenia blizny mogą być zalecane. Techniki promocji obrotu blizn, takie jak Z-plastyka obejmować cięcie małe trójkątne klapki skóry wokół blizny i pozycjonowania klapki w taki sposób, że wchodzą one na naturalne fałdy skóry przed ich szwów. Z-plasty jest wykonywane przez lekarza w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym.

5 Zapytaj lekarza o przeszczep skóry lub klapy skóry. Obejmują one usuwanie tkanki bliznowatej i zastąpienie go zdrowej skóry z innych części ciała. Z szczepienia, górna warstwa skóry otrzymuje do promowania nowego wzrostu. Klapa chirurgii obejmuje transfer naczynia krwionośne, mięśnie i tkanka tłuszczowa dodatkowo do skóry do wcześniej bliznami obszarach. Przeszczepy i klapy są zwykle uważane za poważne blizny lub nagrać blizny, aby promować wzrost nowej skóry. Ze względu na skomplikowany charakter procedur, konieczne jest znieczulenie ogólne, a pacjenci mogą zostać w szpitalu na kilka dni do monitorowania zdrowia.

Wskazówki:

  • Celem operacji usuwania blizn jest zmniejszenie wygląd istniejących blizn i całkowite usunięcie nie jest możliwe w niektórych blizn.
  • To ważne dla osoby wychodzące z operacji usuwania blizn do zaleceń swojego lekarza całkowicie poprawić wyniki i ograniczyć powikłania chirurgii.