adcov.com

Jak wybrać naturalne zioła do hermetyzacji

Wprowadzenie ziół sproszkowanych w pustej kapsuły jest nazywane enkapsulacji. Korzyści zdrowotne wynikające z ziół można osiągnąć bez gorzkiego smaku. Enkapsulacji własne zioła zapewnia, że ​​masz czyste, nieleczonych zioła. Urządzenie Kapsułka jest zazwyczaj używany do kapsułki ziołowe, ale mogą być również wykonane przez zatopienie dłuższy koniec kapsułki w proszku zioła i obejmujących proszek z mniejszym końcu. Wykonaj następujące kroki, aby wybrać, które naturalne zioła do hermetyzacji.

Instrukcje

1 Zadaj sobie pytanie, jakie korzyści szukasz uzyskać od podejmowania naturalne zioła. Jeśli jest to korzyść zewnętrzna, powiedzieć coś, co leczy zapalenie skóry miejscowo, niż ten herb nie powinien być zamknięty. Szanse jest tego typu roślinki są przeznaczone do stosowania na zewnątrz.

2 Czy można jeść na surowo? Jeśli naturalne zioło jest jadalne, to może być dobrym kandydatem do hermetyzacji. Jednakże, jeśli nie jest jadalna, to nigdy nie powinny być brane jako te zioła wewnętrznie może być trujący.

3 Czy to smakuje? Jeśli odpowiedź brzmi nie, a naturalne zioło jest jadalne, to byłby to dobry pomysł, aby ująć. Chińskie zioła znane są korzyści dla zdrowia, ale mogą być także nieprzyjemne dla kubków smakowych. Waleriana jest dobre zioło do hermetyzacji. To jest dobre dla wywoływania snu i zmniejszenie bólu. Jednak smak jest bardzo gorzki.

4 Czy to szybciej zrobić herbatę, a nie? Zioła takie jak rumianek, mięta i lukrecji mogą być wykonane w kapsule, ale korzyści można uzyskać szybciej, poprzez herbatę.