adcov.com

Jak wybrać Leczenie żylaków

Jak wybrać Leczenie żylaków


Prawie połowa wszystkich kobiet w Stanach Zjednoczonych, w wieku powyżej 50 lat, cierpi na jakiś rodzaj żyły zniekształcenia, najczęstszym jest żylaków. Ze względu na słabe zawory, przepływ krwi cofa się, co powoduje pęcznienie żyły i powoduje nieestetycznych wybrzuszeń na nogach. Od żylaki wpływają każdego pacjenta inaczej, wybierając leczenie polega na indywidualnej diagnozy.

Instrukcje

Jak wybrać Leczenie żylaków

1 Użyj naturalne i domowe zabiegi pierwsze. W najwcześniejszym znakiem żylaków, należy rozważyć zmniejszenie masy ciała i noszenie skarpet kompresyjnych. Małe żylaki, szczególnie te bez towarzyszącego bólu, często reagują na diety, ćwiczenia i kompresji.

2 Spróbuj skleroterapii jako minimalnie inwazyjne leczenie, która zapewnia między 50 procent i 90 procent wskaźnik sukcesu. Z skleroterapii, lekarz wstrzykuje leki do spęcznienia części żyły, co powoduje jego rozszerzanie się i trwale uszczelnienia. Skutki uboczne są niewielkie, w tym tymczasowego siniaki, pieczenie i niektóre przebarwienia w miejscu iniekcji.

Chirurgia laserowa 3 Harmonogram małych żylaków położonych tuż pod powierzchnią skóry. Lekarz wprowadza cewnik do żyły i małe wybuchy energii lasera kurczyć ściany żyły. Leczenie to jest wskazane tylko dla małych żyłach i wyniki różnią się dla większych żył.

4 Zapytaj swojego lekarza o terapii Endovenous jeśli cierpią z powodu dużych, głębokich żylaków. Wkładając rurkę w żyle, w sposób podobny do chirurgii laserowej rozerwania laserowe kurczyć sąsiednie żyły i utworzenie systemu dla żylaki. Procedura ta odbywa się w gabinecie lekarskim.

5 Rozważmy operację korekty żylaki, które nie reagują na inne leki. Odpędzanie obejmuje chirurgiczne usunięcie całego lekarza żyły z nogi. Ponieważ znieczulenie ogólne jest często używany, ryzyko problemów z sercem lub oddychaniem zwiększa. Efekty uboczne to zasinienie, straszenia, krwawienia i zakażenia.

Wskazówki:

  • Noszenia skarpety lub prasowania bielizny po leczeniu żylaków w celu zmniejszenia ryzyka rozwoju innych.
  • Otyłość i siedzący tryb życia przyczyniają się do rozwoju żylaków w nogach.