adcov.com

Jak wybrać Drug Rehab Center

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że sobie lub ukochanej na ma problem z nadużywaniem substancji, trzeba znaleźć się centrum rehabilitacji narkotyków. Dostępne są różne typy, w tym prywatnych ośrodków leczenia i ośrodków publicznych, które nie mają kosztów związanych z pobytem. Musisz wziąć pod uwagę wiele czynników, zanim wybierzesz się centrum rehabilitacji narkotyków.

Instrukcje

1 Zdecyduj między placówki szpitalnej i ambulatoryjnej lub jednego zakładu, który łączy oba. Ze szpitalnych, pobyt w centrum podczas bitwy problemów. Centrum ambulatoryjne pozwala żyć w domu, w czasie, w procesie leczenia, która pozwala utrzymać pracę i utrzymać swoje codzienne życie.

2 Spójrz na swoje finanse i podjąć decyzję w sprawie budżetu, ale również utrzymać ubezpieczyciela w umyśle. Większość firm ubezpieczeniowych oferuje pomoc w odniesieniu do ośrodków leczenia uzależnień narkotykowych, ale być może trzeba zapłacić trochę out-of-pocket kosztów. Firma ubezpieczeniowa może mieć wykaz zatwierdzonych jednostek w swojej okolicy.

3 Znajdź centrum rehabilitacji narkotyków, który oferuje wiele metod leczenia, a nie w zależności od tylko jednego. Nigdy nie wiesz, co to leczenie będzie najlepsze dla Ciebie i pobytu w jednym, że tylko oferuje konkretną terapię, nie może pracować dla Ciebie. Możesz także możliwość uczestniczenia w wielu sesji w ciągu dnia.

4 Zapytaj o zaradczych, czy to, co dzieje się po opuszczeniu centrum leczenia uzależnień. Organizacje renomowanych kontynuowanie opieki nad pacjentami, nawet po kończą swój pobyt. Opieka powinna być częścią całkowitej ceny, a to rzeczy takie jak leczenie lub zameldowaniu ze swojego dawnego terapeuty.

5 Odwiedź każdy ośrodek leczenia lekiem, i poczuć jak to wszystko działa. To gdzie twoja intuicja wchodzi w grę, ponieważ jeśli coś czuje się w prawo, to będziesz wiedzieć, że to prawda. Powinien czuć się komfortowo i przyjemnie w środku, ponieważ będziesz się tam na kilka dni do miesiąca lub dłużej.

Wskazówki

  • Zastanów Armię Zbawienia, jeśli okaże się, że ubezpieczenie nie pokryje kosztów pobytu lub jeśli nie masz pieniędzy uchylenie. Armia Zbawienia ma ośrodków rehabilitacyjnych narkotyków w dużych miastach, takich jak Indianapolis, które oferują bezpłatne szpitalnych pobytów. Musisz skontaktować się z bezpośrednio i zobaczyć, czy są jakieś miejsca otwarte.
  • Zawsze należy sprawdzić czystość i organizację centrum leczenia uzależnień zanim wybierzesz. Ośrodki, które są zdezorganizowane i brudne może nie traktują swoich pacjentów w prawo.