adcov.com

Jak wybrać Center urodzeniaPołożnictwo to starożytna tradycja, która staje się coraz bardziej popularnym wyborem dla kobiet w ciąży niskiego ryzyka. Wiele kobiet decyduje się realizować opiekę dala od szpitali, z powodu preferencji religijnych lub kulturowych lub lokalizacji geograficznej. Położne są również w stanie zapewnić opiekę relacji opartych kiedy osobowych relacji i zaufania rozwija widzieli samego opiekuna całej prenatalnej, porodu i opieki nad noworodkiem. Dobrze wykształconych, licencjonowane położne mogą zapewnić odpowiednią opiekę wyjątkowy i zdrowych matek i dzieci.

Dla kobiet w ciąży, które mają wiele opcji centrum w swoim regionie narodziny przesłuchań centra wrodzone, może wydawać się trudne. Ważne jest, aby upewnić się początkowo lekarza, że ​​jesteś wystarczająco niskiego ryzyka do prowadzenia ze szpitala urodzenia. Upewnij się, że centrum narodziny i położne są kwalifikacje oraz prawo. Większość położne oferują darmowe lub tanie rozmowy kosztów do potencjalnych pacjentów.

Instrukcje

1 Zapytaj swojego lekarza, czy centrum urodzenia jest to dobry wybór dla Ciebie. Na podstawie historii choroby i badania fizykalnego, będą w stanie określić, czy czynniki ryzyka są wystarczająco niskie, aby wybrać opiekę z położną. Lekarze mogą być także doskonałym źródłem polecenia renomowanych ośrodków wrodzone w okolicy.

2. Inicjowanie uczciwego dialogu z partnerem lub urodzenia trenera o oczekiwania co do doświadczenia urodzenia. Ocenić, czy chcesz mieć rodzinę, przyjaciół lub zwierzęta w obecności. Ustalić, czy istnieją tradycje religijne i kulturowe, które powinny być włączone do planu porodu. Wiele ośrodków urodzenia oferują opcję porodów domowych; omówić poziom komfortu swojej rodziny z tej opcji, o ile dotyczy. Bądź przygotowany, aby zaprezentować te preferencje w rozmowie z potencjalnym centrum urodzenia.

3. Zapytaj, czy zarówno centrum urodzenia i położna aktywnie licencji. Nie wszystkie położne mają aktualne licencje. Nie wahała się dowiedzieć o tym, kiedy i gdzie potencjał położna otrzymała wykształcenie. Ważne jest, aby mieć zaufanie do ich doświadczenia i wiedzy. Ponadto, położne pracują w wielu zespołach - jeśli będziesz narodzin z zespołem, upewnić się, że wszyscy członkowie są również kwalifikacje.

4 Zapytaj o kopię rocznych statystyk ośrodka urodzenia w demografii pacjentów i wyników opieki prenatalnej. Dane te powinny obejmować komplikacje, interwencje medyczne i liczbę urodzeń, które wymagały transportu do szpitala w nagłych wypadkach lub nagłych cięć cesarskich. Jeśli centrum urodzenia nie jest skłonny przekazać te statystyki, lub którykolwiek z ich numerami wydawać niezwykle wysokie lub niskie, ważne jest, aby omówić te kwestie z lekarzem.

5 Sprawdź, czy centrum urodzenia jest przygotowana do radzenia sobie z nieoczekiwanymi komplikacjami. Większość ośrodków urodzenia nie są w stanie zapewnić opiekę dla bardzo wczesnej lub późnej pracy, ze względu na zwiększone ryzyko powikłań u matki i noworodka. Zapytaj położną jakie metody naturalne indukcyjne i bólu mogą używać do zarządzania prac. Istotne jest, aby upewnić się, że tlen jest dostępny w chwili urodzenia, a członkowie zespołu położnych są przygotowane i kompetentne w administrowaniu anty-krwotocznych leków i resuscytacji noworodków.

Wskazówki:

  • Opieka związek może być oparty na jednym z najlepszych korzyści wyborze ze szpitala urodzenia. Wybrać położną, z którą czujesz się można zbudować trwałe relacje oparte na szacunku.
  • Przed rozpoczęciem opieki w centrum urodzenia, upewnić się, że ubezpieczenie zdrowotne obejmuje położne.